Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Usuwanie słabych zdjęć

Czy moderatorzy powinni usuwać przeciętne lub słabe technicznie zdjęcia w dziale "Warsztat foto, literatura, teoria, art" ?
Tak, słabe zdjęcia powinny być usuwane.
36%
 36%  [ 18 ]
Nie, każdy powinien mieć możliwość prezentacji swoich prac.
26%
 26%  [ 13 ]
Powinien powstać dział porady fotograficzne dla początkujących i tam powinny być przenoszone takie zdjęcia.
38%
 38%  [ 19 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Jak najgorsze zdjęcie jak najlepszym sprzętem ;) Kto jest za?
Bez obróbki mavierk !!
Ostatnio zmieniony przez mnich Nie 14 Wrz, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

E tam, ja już się bawię, nie ma co :P
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

mnich, czy 1ds mkIII sie liczy? :mrgreen:
do tego 28-300 L is usm? :mrgreen:
będę najlepszy! :twisted: :mrgreen:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

krisv740 napisał/a:
28-300 L is usm
co to za maszkaron?
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

mnich, a taka popierd....a no L 28--300 z is , nawet fajne szkło, ale kurna jakie ciężkie :twisted: 100-400 jest lżejszy :mrgreen:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

mnich napisał/a:

Trza zapytać MM


Na ten temat niech odpowie Goltar. Gdyby pokazał co mu swego czasu wiele razy pisałem na GG w temacie pewnych zdjęć to sytuacja byłaby jasna. Palpitacji nie było z mojej strony, ale BARDZO MOCNE słowa i owszem :lol:
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

a ja te najgorsze od razu kasuję :/ ale poszuka się ;}
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

mnich, mnich, ok, bez obróbki, ale wywołanie RAWa dozwolone czy musi byc prosto z aparatu?
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

bez filtrów z PS;a itp.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

MM napisał/a:
Na ten temat niech odpowie Goltar. Gdyby pokazał co mu swego czasu wiele razy pisałem na GG w temacie pewnych zdjęć to sytuacja byłaby jasna. Palpitacji nie było z mojej strony, ale BARDZO MOCNE słowa i owszem
To fakt, potwierdzam :mrgreen: Może poszukam, jeszcze gdzieś w archiwum gg powinno być ;)
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 05 Paź, 2008   

Poziom niektórych zdjęć prezentowanych w galeriach jest żenujący. I chociaż nie jestem generalnie za usuwaniem zdjęć to jednak.... Dobrze, że przynajmniej są tacy których foty powalają na kolana.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Wto 07 Paź, 2008   

Ja bym nie usuwał. Być może należy te wątki przenieść do "wolnych tematów" lub w obrębie forum wydzielić do osobnego działu (żeby nie mieszać z "warsztatem", bo rzeczywiście proporcje się zaburzyły i więcej jest tematów stricte zdjęciowych a mniej warsztatowych).

Ja w sumie niewiele zdjęc opublikowałem w internecie ale na innych portalach (publikacji zdjęć poświęconych) to mam wrażenie że siedzą sami przez los skrzywdzeni i celują w gnojeniu na wejściu. Na Optycznych jest kulturalnie pod tym względem. Znam co najmniej dwie opinie "ludzi z zewnątrz", którzy mówią, że tu można coś wrzucić i ryzykuje się jedynie rzeczowe uwagi lub wyrażenie osobistego zdania (podoba mi się, albo nie) a nie "baranie chyba komórką spooth majtek to robiłes..." itd. Moim zdaniem szkoda to psuć.
 
 
kijos 
Entuzjasta


Pomógł: 5 razy
Posty: 741
Wysłany: Wto 07 Paź, 2008   

Ja sam sobie wymoderowałem galerię.
Fakt, tu jest kulturalniej niż na popularnych galeriach.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Trudno się nie zgodzić z wami wszystkim po trochu.....przeglądałem wiele forów i różne sa sposoby na poradzenie sobie z takim tematem, uważam że chyba nie powinno się usuwać nawet miernych fot co najwyżej te które naruszają regulamin forum bądź też są w jakiś sposób wulgarne ....
Wyszukiwanie jakiś kryteriów jaka fota się nadaje jaka nie -nie jest chyba dobrym rozwiązaniem, bo tak jak wspomniał Komor zrobi się bałagan. Można przełknąć trochę gniotów, doszedłem do przekonania, że na forum sprzętowym nie będę publikował fot ale czasem niektóre porady do innych użytkowników służyły mi pomocą.

Zagłosowałem na opcję 3, może jakby powstał taki dział w zakładce warsztat...., komuś by pomógł a jak zrobiłby sie tam bałagan to do moderacji( i znowu dodatkowa praca dla moderatorów).
 
 
Lazlo 
Rozmowny



Posty: 281
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob 10 Sty, 2009   

goltar napisał/a:
W związku z rosnącą ilością słabych lub przeciętnych zdjęć w dziale "Warsztat foto, literatura, teoria, art" mam pytanie, czy moderatorzy powinni usuwać takie zdjęcia ?


:shock: ale sie poczulem ... :razz: yyy wolalbym na to pytanie nie odpowiadac bo sie boje o "arcydziela" swoje ... :roll:

mnich napisał/a:
Nic tak dobrze nie wyrabia poprawnych nawyków przed wciśnieciem spustu migawki - jak własnoręczna, rzeczowa ocena swoich dokonań


Tylko mi narazie cholernie trudno doszukac sie wszystkich bledow w swoich zdjeciach (moze 40%),ale ocenic kogos innego jest mi latwiej...
Dajcie szanse :???: i nie zostawiajcie bez komentarza (jaki by on nie byl) :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16