Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Nie 14 Wrz, 2008
Canon 40D luźne piny
Autor Wiadomość
ando80 
Nowy
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   Canon 40D luźne piny

Witam

Tydzień temu kupilem 40D włożylem karte wszystko bylo ok dwa dni temu wyciągnełem karte i przy wkladaniu jej spowrotem poczulem drobny opor ( drobny wszystko robilem delikatnie) karte wkładałem poprawnie po ponownym jej wyciągnięciu w gnieździe nie bylo jednego pinu a drugi byl wcisniety do połowy... pytanie brzmi czy ktoś miał moze podobny problem?

W serwisie oczywiscie uprzedzili mnie ze ekspertyza wykarze czy jest to uszkodzenie mechaniczne (oczywiście tak wykarze) czy można jakos sie wybronic z tego? Nie uzywałem przy wkładaniu sily wiec moim zdanie to wina pinow.. Wie ktoś może jaki może by koszt naprawy?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

A nie wkladales jej "tylem do przodu"?
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Kiedyś miałem taką sytuację z Olympusem E-10... Po tej kontuzji przestał się uruchamiać...
 
 
rafalg 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 430
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Ale ten Canon dziadostwo robi :mrgreen:
 
 
ando80 
Nowy
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Wkładałem ją prawidlowo myslalem tez ze moze to byc wina karty ale w innych czytnikach wchodzi gladziutko jesli chodzi o jakies powazniejsze usterki nie powinno byc problemy gdyz jak zobaczylem ze nie ma pinow wyciagnelem baterie itd nie byl uruchamiany z obawy ze pin ktory zniknol trafil w jakies nieodpowiednie miejsce w puszcze splukalem sie totalnie kupując ten aparat wiec nie stac mnie na powazniejsze naprawy.

Ps
Generalnie przy wkladaniu tej karty nie zostala uzyta zadna sila zadnego dopychania itd nawet jesli bym ja wkladal bokiem nic nie powinno sie stac ;)
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

...nie w tym dziale ten temat,
tylem karty wlozyc sie nie da (do 40d),.....
jak slysze "ekspertyza wykarze" to mam odruch jak John Cleese w ostatniej reklamie :evil: , cale szcescie ze nie sa jedyna wyrocznia w ekspertyzach,
a jakiego rodzaju ma byc uszkodzenie jak nie mechaniczne skoro sie ulamal......a moze wadliwy metal byl....moze sie przy produkcji cos stalo.... :???:
 
 
ando80 
Nowy
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

Sorki za nie ten dzial...
Dzieki za odp jutro wysylam do nich i szykuje kase bo chyba nie mam wyjscia. Troszke mnie to meczy bo mam go tydzien i najpierw dostalem zepsuty Canon 50mm 1.8 w ktorym nie dzialal komletnie AF a teraz to... :/

Ale swoja droga zrobilem nim moze z 200 zdjec i musze przyznac ze moje pierwsze wrazenia sa rewelacyjne (to tak apropo dzialu) ;)

Pozdrawiam
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008   

Zabulisz kilkaset złotych za wymianę złącza. Musiałeś coś dać na wcisk pod kątem. To jedyna wada CF w stosunku do SD czy innych kart - te cholerne piny.
 
 
ando80 
Nowy
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: WLKP
Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008   

Dzisiaj dzwonilem do serwisu...

Sprzęt zostanie naprawiony gwarancyjnie nie było żadnych problemow oprócz oczywiscie kontaktu bo cieżko się dodzwonic na Żytnią.

Jestem jak narazie zadowolony.
 
 
007areka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

...i widzisz, tak jak przypuszczalem...kontrola jakosci sie klania, i nie tylko o canona tu chodzi...udanych i ciekawych zdjec zycze.
 
 
ando80 
Nowy
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: WLKP
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

Dzieki
Szczerze przyznam ze bylem zaskoczony decyzja, bo bardzo łatwo mogli wine zrzucic na mnie karte lub cokolwiek innego. Mam nadzieje ze zczasem tez nie bedzie problemu i dostane go troszke szybciej niz ustawowe 14 dni.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15