Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Wto 16 Wrz, 2008
Dlaczego Optyczne.pl ignoruje Panasonica i micro4/3?
Autor Wiadomość
Piotr_0602 
Rozmowny


Pomógł: 14 razy
Posty: 274
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   Dlaczego Optyczne.pl ignoruje Panasonica i micro4/3?

Ciekawe dlaczego Optyczne.pl ma awersję do systemu 4/3.

Wszystkie portale fotogradiczne odnotowały w nowościach premierę Panasonica G1 - pierwszego aparatu z wymienną optyką BEZ LUSTRA I MIGAWKI, co do tej pory z zapowiedzi nowości na Photokinę wydaje się najciekawszym i najbardziej innowacyjnym wydarzeniem, a Optyczne.pl udaje że nic nie wie. Pisze o ultraniszowych Leicach M8, a o czymś takim się nie zająknie.

Ostatnio wyprodukowało mocno nieprzyjazną recenzję Zuiko 70-300, z dywagacjami autora udowadniającymi że 4/3 jest be (plus jego komentarze na forum dotyczące tego tematu) - sporo ludzi (co widać w komentarzach pod recenzją i na forum) miało krytyczne zdanie co do tej recenzji.

A teraz olewa micro4/3.
Czy to ma być rzetelny portal czy może jakieś urazy/obrazy/animozje pielęgnujący? Można przecież nie lubić czegoś prywatnie, ale informować rzetelnie.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Piotr_0602 napisał/a:
Ciekawe dlaczego Optyczne.pl ma awersję do systemu 4/3.


Gwarantuję Ci, że nie ma. Autor testu 70-300 bardzo lubi system 4/3, czego dał wyraz w testach takich szkieł jak ZD 12-60, 2/50, 14-54, 3.5/35 czy Leica 1.4/25. Bardzo też podoba mi się, pod wieloma względami, E-3. Wielokrotnie na tym forum polecałem ludziom lustrzanki Olympusa.

Piotr_0602 napisał/a:
dywagacjami autora udowadniającymi że 4/3 jest be (plus jego komentarze na forum dotyczące tego tematu) - sporo ludzi (co widać w komentarzach pod recenzją i na forum) miało krytyczne zdanie co do tej recenzji.


Uważaj na to co piszesz, bo piszesz nieprawdę. Nie udowadniałem że 4/3 jest be, tylko kazałem skupić się na jego realnych zaletach, a nie wymyślonych przez marketing. A swoje dywagacje, jak to określiłeś, opieram o wyniki pomiarów. Moi przeciwnicy w dyskusji, na poparcie swoich argumentów, nie mają niestety żadnych konkretów.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Fakt faktem, ze o premierze G1 mozna bylo napisac.
Co do testu ZD 70-300, to oczekujesz, ze bedzie on wychwalany skoro nie ma do tego powodow?
 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

MC napisał/a:
Fakt faktem, ze o premierze G1 mozna bylo napisac.

Ja także zastanawiam się, dlaczego na naszym forum nie było informacji o tej premierze. Z reguły Optyczni są bardzo szybcy, jeśli chodzi o umieszczanie wiadomości o rynkowych nowościach.
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Na forum była ;) na stronie nie było.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Na forum to nawet kilkustronnicowa dyskusja byla, owszem. Ale na stronie warto napisac. Podobnie jak i o ver.4 softu do A700 :mrgreen:
 
 
Jesienny 
Optyczny
Spacerowicz



Pomógł: 22 razy
Posty: 1970
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Zgadza się :)
 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Oczywiście miałem na myśli stronę główną. :wink:
W dyskusji na forum brałem udział.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

Można próbować zgadywać czemu nie ma tego newsa. Np. Panasonic Polska zapomniał wysłać informację do Optycznych? :oops: Czy wygrałem wyjazd do Kenii?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

komor napisał/a:
Czy wygrałem wyjazd do Kenii?

Jesli tak, to chetnie sie przylacze :mrgreen:
A tak na serio to nie mam pewnosci jak sie to odbywa, ale (jak mi sie wydaje) zeby news powstal, to optyczne nie musza byc "osobiscie" informowane przez firme/oddzial. Chyba wystarczy znalezienie tej informacji w sieci. Jak na przyklad mialo to miejsce z nowym mocowaniem Zeissa.
 
 
Daimon 
Rozmowny



Pomógł: 7 razy
Posty: 393
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

Być może tak było- Panas zignorował Optycznych a Optyczni Panasa. :cool:
 
 
AQQ 
Maniak


Pomógł: 10 razy
Posty: 809
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   Re: Dlaczego Optyczne.pl ignoruje Panasonica i micro4/3?

Piotr_0602 napisał/a:
wydaje się najciekawszym i najbardziej innowacyjnym wydarzeniem ...


Zależy dla kogo :)
Wydaje mi się, że dla wielu najciekawszym wydarzeniem byłoby połączenie w jednym pudełku matrycy 5D z AF i innymi bebechami D700.

A Panasonicowi i micro4/3 życzę jak najlepiej, choć myślę, że to i tak niewiele im pomoże.
 
 
nikonik 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

Pewne mechanizmy zapewne i działające tutaj, działają tak a nie inaczej. Optyczne zapewne nie podjeło tematu Panasonica bo ten zignorował ten portal uznając za mało ważny na mapie portali fotograficznych. Dlatego zapewne redakcja obraziła się na Panasonica i nie będzie pisać o tym sprzęcie. Powszechnie znane są działania "niezależnych i opiniotwórczych" portali takich jak np. Fotopolis - tylko Nikon i tylko Akademia Fotografi .
Ale tak to już jest kto daje kase za reklamy tego sprzęt jest lepszy od tego co tej kasy nie daje. Po prostu byt kształtuje świadomośc....
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 03 Paź, 2008   

nikonik napisał/a:
kto daje kase za reklamy tego sprzęt jest lepszy

Domyslam sie, ze piszesz o fotopolis? Bo tam faktycznie tak jest. Nie znam powodow dla ktorych informacja o G1 zostala zignorowana, ale to i tak jest jeden z bardziej obiektywnych serwisow foto jakie znam.
 
 
nikonik 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sob 04 Paź, 2008   

Tak naprawde zasada ta w wększym czy mniejszym stopniu dotyczy wszystkich.
Firma x nie zamieści reklamy tam gdzie padają wypowiedzi negatywne o produktach tej firmy. A właściciele portali nie należą do altruistów działających dla idei - kasa!! Z klei firma y zamieszczająca wiele ogłoszeń dająca sporo zarobić, siłą rzeczy będzie stawiana jako firma produkująca najlepsze produkty.
Tak było jest i będzie. Nie znam żadnego portlu liczącego się który byłby całkowicie niezależny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 15