Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sklep internetowy tani i solidny - FotoPlanet ?
Autor Wiadomość
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 589
Skąd: Ślesin
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   Sklep internetowy tani i solidny - FotoPlanet ?

Konkretnie chodzi mi o FotoPlanet

Ktoś u nich kupował?

Ceny mają bardzo niskie, szeroki wybór, dużo pozytywnych opinii

A ja mam w planach poważny zakup - http://www.fotoplanet.pl/...470-p-4682.html

Nie wiem czy nie zbyt poważny jak na sklep internetowy ale w Fotojokerze do którego mam bezpośredni dostęp ten zestaw kosztuje prawie 2000 zł więcej

Co prawda jeszcze nie kupuję ale wolę zawczasu zapoznac się z tematem i ustawic sobie jakiś dobry sklep - faworyt

Poza tym muszę coś wpisac w tabelę wydatków z dotacji i chcę żeby cena była w miarę możliwości bliska rzeczywistej
Ostatnio zmieniony przez goltar Sro 01 Paź, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   

może skontaktuj się z MM na pw? On chyba ma jakieś chody w którymś ze sklepów i może zadbać o to by zamówiony sprzęt był w porządku...
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Od wczoraj obowiązuje nowy cennik na sprzęt Nikona. Taki zestaw będzie można taniej kupić w całej Polsce. Sklep chce sobie zrobić reklamę. Zarobek będzie miał na tym praktycznie zerowy. Nikon reaguje na rynek i nieustannie obniża ceny swoich produktów. W tym wypadku zrobił dobrą cenę na konkretny ZESTAW. Oddzielnie kupione elementy nie są tak atrakcyjne cenowo. Jak ktoś chce to może taki komplecik kupić w fotoaparacikach na hasło optyczne w tej samej cenie. Na stronie będzie 10999, dla forumowiczów załatwiłem 10780 i do tego jest już w cenie sprawdzenie poprawności działania całego zestawu. Zadowoleni? Jak ktoś potrzebuje więcej info to pisać mi na PW.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

MM napisał/a:
Nikon reaguje na rynek i nieustannie obniża ceny swoich produktów.

Kurcze, prawie jak tekst propagandowy Nikona :lol:
Ale to bardzo dobry zestaw i cena przyjazna.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Zestaw jest zarąbisty. Gdybym dzisiaj zaczynał przygodę foto i chciał czegoś do reporterki ślubnej to byłby mój pierwszy zakup.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Czy: " wyminie D300 +70-200VR + TC2 na D700 z 24-70/2.8 " brzmi głupio? :roll:
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

To
mnich napisał/a:
wyminie
brzmi bardzo głupio :razz:

Chcesz zamiany to się dogaduj. Na pewno na tym stracisz. Zresztą bez sensu jest pozbywać się znakomitego 70-200. Lepiej dozbieraj kasę.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Nie, chyba jednak nie. Obiecałem sobie że przesiąde się na coś w stylu D700 jak już zużyje D300. A co do 70-200, masz MM racje, żal się pozbywać takiego szkiełka.

W tej chwili FF nie jest mi potrzebne
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

mnich napisał/a:
Czy: " wyminie D300 +70-200VR + TC2 na D700 z 24-70/2.8 " brzmi głupio?


A nie lepiej do D300 dokupić 17-55 f/2.8?

Ja naprawdę nie rozumiem tego pędu ludzi do FF. Oczywiście są zalety w postaci GO czy wizjera, ale
pomyślcie ile razy amatorowi zdarzy się sytuacja, w której z braku FF nie zrobi dobrego zdjęcia?

Pohamujcie pęd do wymiany sprzętu na nowy, jeśli nie wykorzystaliście starego. Wystarczy popatrzeć
na galerię choćby u nas. Jedna z najlepszych należy do Mariusza Lemiechy, który robi staruśkim 10D
i tanią Sigmą 70-300 APO. Jedna z najgorszych należy do człowieka, który już ma świetny sprzęt, a
zapowiada zakup jeszcze lepszego (nie mówię o Tobie mnich).

Arek
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Arek napisał/a:
Mariusza Lemiechy, który robi staruśkim 10D

Wlasnie kupil sobie 40D :wink:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

No ale przynajmniej pokazał na co stać 10D i on wykorzystał możliwości tego aparatu.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Arek, ale ja sie calkowicie z Toba zgadzam! Mariusz L. robi zdjecia niesamowite i udowodnil niejeden raz, ze to nie sprzet robi zdjecia, a fotograf.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Arek napisał/a:
należy do człowieka, który już ma świetny sprzęt, a
zapowiada zakup jeszcze lepszego (nie mówię o Tobie mnich).


ale ja tam bym się nie obraził :D poza tym patrz post wcześniej i kilka razy na forum wspominałem że nie potrzebuje FF. Ale ostatnio bawiłem się własnie takim zestawem D700 + 24-70. I wiem że następnym korpusem bedzie coś w stylu D700- pod warunkiem że zajeżdżę D300 :)
 
 
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 589
Skąd: Ślesin
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

mnich, dzięki za podpowiedź

MM, dzięki za odpowiedź, sprawdziłem twoją propozycję, jest git

Wybór sklepu mam już mocno ułatwiony

W razie czego jeszcze się odezwę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15