Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
swarovski
Autor Wiadomość
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Czw 14 Gru, 2006   swarovski

Witam,wlsciwie mialem juz nic nie nudzic i nie pytac sie o te rolnetke,jedynie czekac na testy i opinie.jednak tak bardzo pragne wiedziec czy posiadacze tej rolnetki są niązafascynowani,czy moze szukają juz czegos innego.ostatnio zakkupiem muszle oczne,aby unikac swiatla i ogumienie by milo pasowalo do oczodolu,jednak dzis odkrecilem je,gdyz uznalem ze przez orginalne muszle ,mimo ze mniej wygodnie sie patrzy,to (dla mnie)obraz jest o wiele piekniejszy,przede wszystkim mam wrazenie ze pole widzenia jest wieksze.sprawdzalem to odkrecalem muszle,patrzylem i.....????nie potrfie dokladnie ocenic ,,,,bo i nie znam sie...jednak mnie laikowi,wydaje sie ze obraz jest lepszy.jedynie w wyglądzie muszli,dopatrzylem sie roznicy nie srednicy,lecz grubosci,w miejscu wyciecia otworu na oczy.zapewne nie wskazalem takim nieprofesjonalnym okresleniem niczego.wciąz nie rozumie tez dlaczego swarovski EL8.5X42WB,jest ciezszy i wiekszy.w sklepie nie maja zielonego pojecia.bardzo bedie mi miło,zobaczyc odpowiedzi,na moje pytania,i taką prostą opinie uzytkownika co w niej sie mu podoba,co nie,czy jest zadowolony.ja nie uzywam jej tylko do ptakow,poprostu patrze na wszystko podczas wedrowek.wybaczcie ze napisze jeszcze cos moze idiotycznego,jednak wcią nie rozumie,dlaczego najlepsze marki w swiecie,nie produkują teleskopow,aby mozna bylo sie patrzyc ddwoma oczami,wystarczylo by przeciez polączyc dwa teleskopy,nie wyobrazam sobie pieknego widoku przez mojego swarka,jakby byl podwojny,bylby ciezszy co wcale nie oznacza ze wazylby 10kg.czasem i samochodem podjezdza sie do celow.dziekuje i jeszcze raz przesylam wyrazy wielkiego uznaniawszystkim wyrazajacym swe ciekawe opiie,i zwlaszcza osobom,ktore przeprowadzaja testy,tak przydatne wszystkim uzytkownikom.zycze Wszystkim WESOLYCH SWIAT,i szczesliwego nowego roku,spelnienia swych najskrytszych marzen.
Ostatnio zmieniony przez marek lasy Nie 20 Maj, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Adamol32
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 100
Skąd: Krynica -Zdrój
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Witam
Marek ja mysle ,ze chyba testujący moga sie wypowiedzieć bo niewiele osob w Polsce ma Swarowskiego EL8.5X42WB :D od tego trzeba zacząc :D
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

prosze sobie wyobrazic ze bylem z moim swarovskim w teatrze :shock: nigdy nie myslalem uzywac tej rolnetki w takich nie codziennych okolicznosciach,dlatego jakze wielkie odnioslo na mnie wrazenie,jak ujzalem tak wspanialy obraz,kolory jak w bajce, zblizony obraz pokazal mi po raz kolejny ze rolnetka ta sprawdza sie w kazdych okolicznosciach :D zycze milegoSwiątecznego nastroju w te wszystkie dni swiąteczne :D i nadal mam nadzieje ze jakis uzytkownik opisze wrazenia swoje z uzytkowania milej ,przydatnej,zabawki :wink:
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Pią 02 Lut, 2007   

cos mi sie wydaje ze poczekam na testy,i tyle dowiem sie o moim kochanym swrovskim :roll:
 
 
Namor 
Uczestnik


Posty: 91
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

marek lasy napisał/a:
cos mi sie wydaje ze poczekam na testy,i tyle dowiem sie o moim kochanym swrovskim :roll:

Ciesz sie tym co masz. Jeśli wyjdzie w testach, że inne są lepsze, to przez to stanie się gorszy?
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

jak Columb odkrywal Ameryke,tez mial swoje ulubione patrzydelko :wink: zapewne bylo ono najlepsze,dzis gdyby zyl :wink: zapewne chcial by wiedziec czy jest cos lepszego,stare dzielo nie bylo by gorsze,poprostu zachwycal by sie juz czyms lepszym :wink: pragne i mocno wierze,ze doczekam sie testow kiedy mojego ulubienca przescigną zdecydowanie lepsze wynalazki :wink:
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Lut, 2007   

Hmm, z tego co kajarze, to pierwsze lunety zbudowano grubo ponad 100 lat po wyprawach krzysia kolumba, a jego "patrzydelkiem" byl jakis mlody chlopaczek zawieszony w nagrode w bocianim gniezdzie ;-) Jak sie zestarzal, to pewnie go zmienili...;-)

konrad
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   

Bravo Konrad :D ale sie usmialem :D a myslalem wpisac patriote Kopernika :wink: aj,aj,gdybysmy poszli w jego kierunku,zaczeli jakąs produkcje,mielibysmy dzis nie Swarovskich,ale Kopernikow :D :wink:
 
 
ptasiarz
Rozmowny


Posty: 200
Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   

eska napisał/a:
Hmm, z tego co kajarze, to pierwsze lunety zbudowano grubo ponad 100 lat po wyprawach krzysia kolumba, a jego "patrzydelkiem" byl jakis mlody chlopaczek zawieszony w nagrode w bocianim gniezdzie ;-) Jak sie zestarzal, to pewnie go zmienili...;-)

konrad


Zmienili go bo miał za słabą sprawność optyczną :wink:
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

zatem i w tamtych czasach przyrządy optyczne mialy wysoką cene,a kazdy z nich mial nawet i swoje imie :wink:
 
 
Wojtek_B
Uczestnik



Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

marek lasy napisał/a:
zatem i w tamtych czasach przyrządy optyczne mialy wysoką cene,a kazdy z nich mial nawet i swoje imie :wink:


W tamtych czasach przyrządy optyczne miały szczególnie wysoką cenę. Stać na nie było chyba tylko arystokrację.
 
 
marek lasy 
Rozmowny



Posty: 202
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

w tamtych czasach i przyroda byla tak piekna i pelna zwierzyny ze milosnik natury mogl zobaczyc wiecej bez rolnetki niz w dzisiejszych czasach z rolnetką :wink:
 
 
Namor 
Uczestnik


Posty: 91
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

marek lasy napisał/a:
w tamtych czasach i przyroda byla tak piekna i pelna zwierzyny ze milosnik natury mogl zobaczyc wiecej bez rolnetki niz w dzisiejszych czasach z rolnetką :wink:


W tamtych czasach, to nie było miłośników natury, a jezeli już który się trafił, to został szybko skonsumowany przez przedstawicieli ówczesnej natury ;)

Do tej pory mnie to śmieszyło, ale teraz jestem nie w nastroju: po polsku mówi się (i pisze) lornetka - nie rolnetka. Rolnetka to przyrząd do strzyżenia pudli ;)
 
 
Adamol32
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Posty: 100
Skąd: Krynica -Zdrój
Wysłany: Sro 07 Lut, 2007   

Marek jak Ci sie znudzi Swarowski to odsprzedaj jestem zainteresowany :D
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Lut, 2007   

Hola, hola, juz jest kolejka pod smietnikiem Marka, gdyby chcia go po prostu wyrzucic ;-)

Marek, masz swietny sprzet i gwarantuje Ci, ze za 30 lat bedziesz mial podobne rozterki, bo nic lepszego do tej poru nie znajdziesz od tej ELki.

konrad
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14