Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Nie 11 Sty, 2009
Górnośląskie foto plenery
Autor Wiadomość
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 04 Lut, 2009   

ano szkoda szkoda. choć wydaje mi się Wujku_Pstrykaczu, ze widziałem Cie gdzieś w tym tłumie, w jasnobrązowej marynarce :) ale pewny nie jestem . a co do pleneru to tak sobie myślę ze można by wybrać sie w jakieś miejsce których na Śląsku nie brakuje, jakieś opuszczone kopalnie , stare huty. można by ciekawe zdjęcia zrobić w takich miejscach. ogólnie jakieś industrialne klimaty.to tylko propozycja,może ktoś jest zainteresowany takim rodzajem foto? a jeśli macie własne pomysły na plener to piszcie i wtedy sie uzgodni co i jak .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






R.Roobs 
Rozmowny



Posty: 251
Skąd: Bezdomny
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009   

Wujek Pstrykacz ....rzuciłem hasło "u nas" wyjazdu w miejsce gdzie przeszła trąba powietrzna koło Opola ,nie widzę chętnych możliwe że za daleko? może ktoś od "Was" coś zorganizuje ;)

[ Dodano: Pią 27 Lut, 2009 15:54 ]
Na Górnym Śląsku chyba wszystkich zasypało :shock:
 
 
eave 
Bywalec
eave



Pomógł: 3 razy
Posty: 198
Skąd: Mysłowice/Gliwice
Wysłany: Czw 26 Mar, 2009   

Od dawna się zastanawiam, dlaczego Wrocław i Łódź organizują spotkania, a Śląsk nie :D
A tu się okazuje, że po prostu przegapiłem temat :)

Kiedy się spotykamy? :D Na razie pogoda jest trochę do chrzanu, ale szłoby się kiedyś kopnąć na focenie przyrody czy czegoś ;) Albo na Nikiszowiec, odwieczne tereny łowieckie fotografów :)
 
 
jasiekcom 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 612
Skąd: Myszków
Wysłany: Czw 26 Mar, 2009   

jestem ZA choć z czasem u mnie ostatnio krucho :cry:
 
 
R.Roobs 
Rozmowny



Posty: 251
Skąd: Bezdomny
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

..to powiem wam że przespano fajny temat , ostatnio przejeżdżałem to już było "posprzątane" :neutral:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

Zapraszam wszystkich chętnych. Z noclegiem lub bez, do woli.

650x_Czarna_Wiselka.jpg
Plik ściągnięto 16291 raz(y) 101,51 KB

Festiwal_w_Ustroniu_roz_700pix.jpg
Plik ściągnięto 16288 raz(y) 210,4 KB

 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Pomógł: 69 razy
Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

pozwolę sobie odświeżyć.
fotodej - EC III Jaworzno

[ Dodano: Pon 08 Cze, 2009 01:13 ]
kto nie był - niech żałuje.


[ Dodano: Pią 03 Lip, 2009 11:07 ]
Gliwice - ulicznicy - fotobitwa i inne atrakcje.
 
 
oracle 
Maniak



Pomógł: 18 razy
Posty: 867
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   Katowice i okolice - wspólny plener

Witam.

Planuje ze znajomym z katowic odwiedzić ciekawe miejsca i może ktoś chciał by się załapać?

Planujemy na pewno odwiedzić park. Miejsca z których można postrzelać ptaszki (będzie 400/5.6 do canona w razie co)

Pewnie jakieś widoki.

Termin do ustalenia jeszcze, jeśli znajdzie się ktoś chętny oczywiście. Obaj mamy system canona więc w razie czego pożyczymy szkiełka(Tamron 17-50, Canon 17-40, Canon 400/5.6) sami też być może coś pożyczymy :mrgreen:

Pozdrawiam.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

Gdzie i kiedy?
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

mm 400 5.6....
może przenieście temat do Górnośląskich spotkań ?
 
 
bodym
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

[quote="ghost"]pozwolę sobie odświeżyć.
fotodej - EC III Jaworzno

[ Dodano: Pon 08 Cze, 2009 01:13 ]
kto nie był - niech żałuje.


A kto był może się znajdzie na str. 16-18 fotodej

Ostatnio zmieniony przez komor Sro 05 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AuThoR 
Optyczny



Pomógł: 4 razy
Posty: 1565
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 03 Paź, 2009   

I jak z tym wspólnym wypadem? :) śledzę temat i powiem tylko że dla mnie wchodzi w grę tylko weekend...naprawdę bym posłuchał i popatrzył jak robią to dużo bardziej doświadczeni :)

Będę odwiedzał ten wątek a jak ktoś będzie miał jakieś propozycje to trzeba to serio obgadać.
Pozdrawiam
 
 
ziaja
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   Katowice

Zapraszamy osoby z Katowic i okolic :)

od powstania grupy trochę minęło, zdjęcia z plenerów http://kgf.art.pl/forum/viewforum.php?f=30
najbliższe plenery - http://kgf.art.pl/forum/viewforum.php?f=3
planujemy wypad do Vlkolínec (UNESCO), Słowacja - http://kgf.art.pl/forum/v....php?f=3&t=1154
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 02 Mar, 2010   

Dziękujemy za spamowanie :) p.s. grupa śląska jest i tutaj na tym forum. Istnieje, ma się dobrze, może ziaja, warto abyś zajrzał tam i osobiście coś napisał a nie tylko przeklejał to samo info na różnych forach ?
 
 
Betina 
Nowy


Posty: 2
Skąd: Tychy
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011   Prośba do Wujka Pstrykacza

Jestem początkującym "pstrykaczem".Chciałabym wybrać się w jakieś fajne miejsce, gdzieś niedaleko, aby fotografować przyrodę -i tu moja prośba, czy mógłbyś podpowiedzieć mi jakieś fajne miejsce w miarę blisko naszego miasta?
Pozdrawiam.Beata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 20