Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE LUDZI 2009
Autor Wiadomość
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

zajrzyj tutaj :wink:
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Andrzej Olender 
Uczestnik
dawniej arsen



Posty: 86
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

Adi.oO. napisał/a:
Dzięki arsen. Wiem o tym, że dzięki małej przesłonie uzyskuje się małą głębię ostrości.
A co odnośnie oświetlenia?


Oświetlenie różnie bywa, od zastanego po błyskowe.
Przeważnie zabieram ze sobą SB-600 ze statywem oświetleniowym i transparentną parasolkę.
Sporo jeszcze robione na etapie wołania RAW i innych zabaw w PS.

fotomaszewski napisał/a:
a przy okazji IMHO? :shock:


In MY (Not So) Huble Opinion - Moim (nie)skromnym zdaniem
 
 
jaromyre 
Nowy



Posty: 16
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

jaad75 napisał/a:

jaromyre, nieostre i niedoświetlone. Ogólnie, raczej do albumu rodzinnego, niż prezentacji...


ok.. ale kompozycja, moment, kolory?! Propozycje udoskonalenia?! Co dokładnie klasyfikuje to zdjęcie do "albumu rodzinnego"?
 
 
belkot77 
Rozmowny


Pomógł: 8 razy
Posty: 490
Skąd: Miasto świętej wieży
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009   

jaromyre napisał/a:
Co dokładnie klasyfikuje to zdjęcie do "albumu rodzinnego"?


To ze na zdjeciu jest dziecko :mrgreen:

A tak na serio zobacz pierwsza strone tego tematu. Zobaczysz ze mozna fotografowac nasze pociechy troche w inny sposob
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 16 Gru, 2009   

a ode mnie kilka portretów prosto z Istambułu ;)
proszę o opinie :)

341. Istambuł miasto tysiąca kotów...


342. i trochę zabawy w tubylców :P


343.


344.


345. przerwa na makijaż :P


[ Dodano: Sro 16 Gru, 2009 23:26 ]
ejjj chłopaki... ja wiem że foty nie są rewelacyjne ale głupio (mi) strasznie gdy nie ma żadnego komentarza... :razz: bardzo was proszę o kilka słów krytyki, cenne uwagi ;)
 
 
cra89 
Bywalec


Pomógł: 3 razy
Posty: 149
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 18 Gru, 2009   

Ze swieta coraz blizej to dla was Pani Mikołajowa ;p jeszcze cos z tej serii pewnie wstawie :)
346.
Ostatnio zmieniony przez komor Pon 21 Gru, 2009, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 19 Gru, 2009   

cra89, kadr a tym bardziej modelka jak najbardziej na tak ale obróbka i cień mi sie nie podobają ... :razz:
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Sob 19 Gru, 2009   

Tworas, 344 najciekawsze, choć jak zwykle w tego typu zdjęciach umieściłbym linię oczu wyżej w kadrze.
cra89, światło, obróbka i stylizacja fatalnie, pozowanie i kadrowanie ok.
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

cra89, no majteczki cacy :razz:
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

to ja takie wklikam. jest człowiek :shock: więc chyba do tematu pasuje ;)
347.


P.S. przydał by się temat "reportaż" :roll:
Ostatnio zmieniony przez komor Pon 21 Gru, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

fotomaszewski napisał/a:
rzydał by się temat "reportaż"


Nie ma problemu żeby założyć nowy wątek. Masz zdjęcia – zakładaj! Możemy tam co najwyżej dodefiniować co rozumiemy pod pojęciem reportaż. Ale to już w owym wątku :)
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

a mogę...? :lol: faaaajnie. tylko, że mam na razie tylko jedną z reportażu, tą wyżej, więc pewnie nie wstawię tam. chyba, że modzi coś wymodzą ;)
 
 
Andrzej Olender 
Uczestnik
dawniej arsen



Posty: 86
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 22 Gru, 2009   

cra89, zdjęcie mogło by być świetne. Wydaje się że zdjęcie podczas obróbki dużo straciło. Za dużo blurowania (zwłaszcza widoczne na krawędziach) przez co zdjęcie wydaje się mydlane. Troszkę przygasić by się również przydało i było by ok bo kadr przedniej marki.

Kilka moich z weekendu.

348


349/350


351/352
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Wto 22 Gru, 2009   

Mensfeld Warrior, a fuj... Nie można było dobrać rekwizytów w lepszym guście dla tak pięknej modelki?... :twisted: :razz:
Niby wszystko jest w porządku - i kadrowanie, i światło, i pozy, i jakość... Ale jakoś mnie ta sesja nie przekonuje... W każdym razie, technicznie jest bardzo dobrze, ale to akurat w Twoim przypadku nic nowego...
Ale ten Warrior, to wyjątkowy paździerz... :smile:
 
 
Andrzej Olender 
Uczestnik
dawniej arsen



Posty: 86
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 22 Gru, 2009   

jaad75 napisał/a:
Mensfeld Warrior, a fuj... Nie można było dobrać rekwizytów w lepszym guście dla tak pięknej modelki?... :twisted: :razz:
Niby wszystko jest w porządku - i kadrowanie, i światło, i pozy, i jakość... Ale jakoś mnie ta sesja nie przekonuje... W każdym razie, technicznie jest bardzo dobrze, ale to akurat w Twoim przypadku nic nowego...
Ale ten Warrior, to wyjątkowy paździerz... :smile:


Hehe, ja tam się na gitarach nie znam, cieszyłem się że coś wpadło w łapy w ogóle.
Muszę jednak przyznać że jesteś drugą osobą co na tego Warriora naskakuje :D
Co do zdjęć, zdecydowanie wolę wypady plenerowe ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 17