Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Podwójne posty, komentarze
Autor Wiadomość
ptasiarz
Rozmowny


Posty: 201
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   Podwójne posty, komentarze

Po napisaniu postu, bądź komentarza nie mogę wrócić do strony głównej bez odświerzania, gdy to zrobię, to co napisałem wpisuje sie ponownie. Choćby mój komentarz pod info o nowej marce lornetek.
Aha, dlaczego bedąc zalogowanym na stronie głównej muszę logować się ponownie wchodząc na forum?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

ptasiarz napisał/a:
Po napisaniu postu, bądź komentarza nie mogę wrócić do strony głównej bez odświerzania, gdy to zrobię, to co napisałem wpisuje sie ponownie


Wydaje mi się,że skoro mamy tak oboje,to nie jesteśmy jedyni,tak?
Ja klikam wtedy na czerwony dział w który chce wejśc spowrotem...
Jeden z tych : forum.optyczne.pl Strona Główna » Sprawy dotyczące strony » Błędy w działaniu » Podwójne posty, komentarze
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

ptasiarz, forum jest zrobione na gotowcu phpbb2, a strona jest robiona przez nas. udalo sie pewne rzeczy zintegrowac, tzn. korzystanie z tych samych hasel na stronie i na forum, ale niestety z logowaniem juz jest problem bo trzeba sie grzebac w nie swoim kodzie :(

a co do podwojnych komentarzy to swego czasu problem byl nagminny bo jesli po dodaniu komentarza ktos odswiezyl strone to komentarz sie dodawal ponownie. dlatego zrobilismy ze po dodaniu komentarza strona strona automatycznie odswieza sie z dodanym komentarzem, wowczas gdy uzytkownik kliknie na odswiezanie to komentarz sie nie dubluje (bynajmniej u mnie tak jest) przez to automatyczne odswiezenie po kliknieciu w przegladarce "cofnij" nie wraca sie na strone glowna i stad problem. jednak odkad wprowadzilismy ten mechanizm do liczba zdublowanych komentarzy drastycznie spadla. jednak nie wiedziec czemu w waszym przypadku to nie dziala :(

z jakich przegladarek korzystacie?
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

No ja tradycyjnie
Majkrosoftem :wink:
Rozumiem,że czas na zmianę :idea:
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

no teraz sprobowalem pod IE i jednak udaje sie zdublowac wpis

jak dodam komentarz, zrobie cofnij i potem odswiez to jeszcze raz wysyla i dubluje. pod FF tak sie nie dzieje. to jest juz specyfika przegladarki, po kliknieciu odswiez pokazuje nawet monit z zapytaniem czy jeszcze raz wyslac te dane z forumlarza, jak sie kliknie "tak" to oczywiscie wysyla
 
 
ptasiarz
Rozmowny


Posty: 201
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Ja też z majkrosoftu... spróbuję inaczej ,dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15