Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Nie 01 Mar, 2009
Galerie użytkowników
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

B o g d a n napisał/a:
Ja złożyłem akces do galerii_1000 ale rozumiem, że jako nowicjusz, muszę jeszcze dłuuuugo poczekać na takie prawo. :neutral:
Normalnie prawo do galerii otrzymuje się od 500 postów, czasami dajemy szybciej jeśli dana osoba "wykazuje się" w dziale "nasze zdjęcia" lub pokazuje swoje zdjęcia w innych tematach.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009   

goltar napisał/a:
Normalnie prawo do galerii otrzymuje się od 500 postów, czasami dajemy szybciej jeśli dana osoba "wykazuje się" w dziale "nasze zdjęcia" lub pokazuje swoje zdjęcia w innych tematach.
Dziękuję za wyjaśnienie. Jestem tylko trochę zakręcony, bo w opisie grupy Galeria_1000 jest wyraźnie napisane: "Uzytkownicy mogacy tworzyc galerie, ktorzy maja ponizej 500 postow" :!:
Jeszcze raz - poniżej 500 postów. :idea:

Zacząłem się już martwić, że jak będę miał czas, a nie zawsze go mam w takiej ilości jak teraz, i dalej będę pisać posty, to przekroczę te 500 i nie będzie możliwa Twoja akceptacja dla mnie. Moje przypuszczenia, że chodzi o liczbę poniżej 500, miały też potwierdzenie w wykazie uczestników Grupy_1000, z którego wynika, że na 48 członków, aż 30 nie przekroczyło liczby 500 postów, a 4 nawet 100.

Z zamieszczaniem zdjęć w postach mam o tyle problem, że bezpośrednie zamieszczenie z PC nie działa (próbowałem), a trzeba umieścić link do innego serwera. I tu jest problem, bo dla zachowania pewnej anonimowości, charakterystycznej dla każdego forum, nie mogę podawać linków do mego głównego zbioru zdjęć, umieszczonego i dostępnego przez www. :sad:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009   

B o g d a n, najlepiej zacząć od działu "Nasze zdjęcia" jak tam coś ciekawego zapodasz to napewno administratorzy udostępnią Ci galeriie.

[ Dodano: Sob 09 Maj, 2009 20:42 ]
B o g d a n napisał/a:
Z zamieszczaniem zdjęć w postach mam o tyle problem, że bezpośrednie zamieszczenie z PC nie działa (próbowałem), a trzeba umieścić link do innego serwera


polecamy skorzystać z photobucket.com.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009   

B o g d a n, ci co maja 500 postow maja uprawnienia do galerii z automatu, a ci ponizej bo zgloszeniu swojej checi i akceptacji przez moderatora.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

B o g d a n napisał/a:
Z zamieszczaniem zdjęć w postach mam o tyle problem, że bezpośrednie zamieszczenie z PC nie działa (próbowałem)


Działa. Dowód poniżej. Radzę zwrócić uwagę na komunikaty błędów, które pojawiają się w razie nieudanej próby. Są niestety dość skutecznie schowane na wyświetlanej stronie (RobertO!!!), ale zwróć dokładnie uwagę jak po wybraniu opcji Dodaj załącznik co się wyświetla po przeładowaniu strony.

dziala.png
Jak nie działa kiedy działa?
Plik ściągnięto 9396 raz(y) 6,81 KB

 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

komor, zeby was wszystkich zadowolic to ja bym musial chyba phpbb swoje autorstwa zrobic. jest tylko maly problem.... ja nei znam php :(

B o g d a n, korzystales z opcji dodawania zalacznikow do posta?
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Próbowałem ale nic się nie dodało.
Teraz dokładam zobaczymy, czy sie dołączy.
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Dołączyło się!!!
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Maj, 2009   

Jak pisałem - komunikat o błędzie (że np. za duży rozmiar w kilobajtach lub pikselach) jest dość skutecznie ukryty i można go przegapić. RobertO, ostylowanie tego komunikatu raczej wymaga tylko zmiany szablonu HTML albo zmiany kawałka CSS.
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Mam pytanie - nie wiem czy modowie zdążą z odpowiedzią, bo jutro będzie już nieaktualne...

Jest limit dodawania jednego zdjęcia do galerii dziennie. Załóżmy że dodałem zdjęcie i zorientowałem się, że wgrał się niewłaściwy plik. Zdjęcie usuwam z galerii bo go nie chce i czy teraz mogę dodać sobie właściwe zdjęcie bez otrzymywania ostrzeżenia?
Limit jednego zdjęcia zostanie zachowany, ale de facto przez galerię przewiną się dwa zdjęcia...
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Baku napisał/a:
Limit jednego zdjęcia zostanie zachowany, ale de facto przez galerię przewiną się dwa zdjęcia...

Przy okazji, temat związany z tym co pisze Baku.
Jeżeli wszodzę w edycję zdjęcia to czy mogę oprócz zmiany jego opisu i tytułu wstawić poprawioną wersję, np. inaczej wykadrowane?
Albo w szczególności nawet zupełnie inne zdjęcie?
Oczywiście, że wstawienie innego zdjęcia, gdy są już komentarze do aktualnego, byłoby głupotą, ale czy jest to dozwolone?
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Baku, B o g d a n, limit byl wprowadzony po to zeby nie bylo sytuacji ze na stronie glownej wisi 5 zdjec tego samego autora. dlatego wszelkie podmianki, usuwanie i wrzucanie ponowne sa dozwolone.
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

RobertO napisał/a:
wszelkie podmianki, usuwanie i wrzucanie ponowne sa dozwolone.

Skoro tak, to myslę, że daje to możliwość np. częściowej wymiany zdjęć w własnej galerii bez ukazywania się ich na pierwszej stronie forum. Takie cześciowe odmładzanie. Mnie osobiście i może nie tylko, takie coś interesuje.
Tylko co zrobić aby usunąć "stare" komentarze pod nimi? :neutral:
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

B o g d a n, to co piszesz w ostatnim poście wydaje mi się bez sensu ...... po co wymieniać zdjęcia,których i tak PRAWIE nikt nie zobaczy,jednocześnie powstaje problem komentarzy już nie do nowego zdjęcia. Wstawiaj nowe a jak nie chcesz starych w swojej galerii to po prostu usuwaj je wraz z komentami :wink:
 
 
B o g d a n 
Optyczny
obserwator


Pomógł: 125 razy
Posty: 3421
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

amv napisał/a:
po co wymieniać zdjęcia,których i tak PRAWIE nikt nie zobaczy

Zobaczy jak kliknie w przycisk pod kazdym Twoim postem.
amv napisał/a:
jak nie chcesz starych w swojej galerii to po prostu usuwaj je wraz z komentami

I tak też robię, ale w ich miejsce mógłbym wstawić zupełnie inne jest tylko problem komentarzy. Juz kilka osób pytało, czy wstawione zdjęcie musi przejść przez pierwszą strone forum i nie można zrobić aby nie przechodziło.

Wszystko zależy od tego co chcesz uzyskać poprzez dodanie zdjęcia do galerii: czy opinie o nim, czy ma to być materiał poglądowy dla zainteresowanych twoimi obrazkami, którym sie chce klikać w odpowiedni przycisk.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 19