Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Predkosc dzialania
Autor Wiadomość
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Cze, 2010   

u mnie też już chodzi w miarę normalnie, reklamy się wyświetlają .
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Wrz, 2010   

Od wczoraj wieczorka "lekko" forum muli, dziś rano podobnie. Wszystkie inne strony śmigają więc to chyba nie u mnie.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

kozidron, poczynilem troche prac konserwacyjnych. czy cos sie poprawilo?
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Wrz, 2010   

RobertO,

tak, teraz śmiga jak marzenie (sprawdzałem na dwóch różnych łączach).

[ Dodano: Pią 01 Paź, 2010 08:32 ]
wczoraj około 17tej

http://img705.imageshack.us/img705/8109/bladz.jpg


dziś około 7 rano do 8-mej

http://img705.imageshack.us/img705/626/blad2a.jpg

oba błędy z dwóch róznych komputerów, z dwóch różnych łączy, dodam że wszystkie inne strony smigały jak należy
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

Witam , forum wolno działa (przynajmniej mnie) ,
czy też macie problem z wczytaniem stron ?
Problemów z netem nie mam.


edit

nie jest to nagminne , co jakiś czas przymula.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

na chwilę obecną nie mam żadnych problemów
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2271
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

Hmm.. nie wiem, czy może ktoś jeszcze ma taki problem, ale od mniej więcej dwóch dni bardzo wolno wgrywa się zarówno strona główna jak i forum. Nie mam jakiegoś mega szybkiego internetu, ale zazwyczaj czekałem 1-2 sek. a ostatnio jest to kilkadziesiąt sekund. Z innymi portalami tak nie mam... :roll: Sieć ciągnę z Netii po kablu TP gdyby to miało jakieś znaczenie...
 
 
baracuda 
Entuzjasta
kotletów.



Pomógł: 5 razy
Posty: 669
Skąd: Silesia
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

ophiuchus napisał/a:
ale zazwyczaj czekałem 1-2 sek. a ostatnio jest to kilkadziesiąt sekund. Z innymi portalami tak nie mam... :roll:


Spróbuj wyczyścić ciasteczka , ja korzystam z ATF , działa na wszystkich windach.
W wersjach vista lub seven klikamy prawym na aplikacje i
uruchamiamy jako administrator :smile:

Mnie działa strona o.k
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2271
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

Niestety nie pomogło. Wyczyściłem ciasteczka i sprawdziłem działanie na Chrome, Operze, IE8, Firefoksie... Nadal szablon strony i nagłówki wgrywają się błyskawicznie, ale na samą zawartość trzeba czekać ok 25 sek :/ I to wygląda tak, że jest szaro, a po tych kilkudziesięciu sekundach po prostu strona się pojawia. Z pisaniem postów zresztą jest tak samo :/
 
 
jasiekcom 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 612
Skąd: Myszków
Wysłany: Nie 06 Lut, 2011   

ophiuchus napisał/a:
Niestety nie pomogło. Wyczyściłem ciasteczka i sprawdziłem działanie na Chrome, Operze, IE8, Firefoksie... Nadal szablon strony i nagłówki wgrywają się błyskawicznie, ale na samą zawartość trzeba czekać ok 25 sek :/ I to wygląda tak, że jest szaro, a po tych kilkudziesięciu sekundach po prostu strona się pojawia. Z pisaniem postów zresztą jest tak samo :/


O jakiegoś czasu mam identycznie jakophiuchus, po kilkanaście sekund na otworzenie stronki inne strony hulają aż miło a optyczne "krzaczą" strasznie nie czyszczenie ręczne ciasteczek nie nie pomogło CCLEANER też przeleciał kilka razy cały komp i nic nie pomaga na lapku dzieje się podobnie co jest grane :?: :?: :?: :?: :?:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 06 Lut, 2011   

pewnie reklama się za długo się zaczytuje
 
 
jasiekcom 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 612
Skąd: Myszków
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

kur.... ma na lapku postawiłem od nowa system ( bo i tak musiałem :wink: ) i nic dalej otwiera kilkanascie sekund na stacjonarnym pod foto też dalej to samo czyli krzaczenie - co jest grane ?????????. Teraz sprawdzam w pracy hula aż miło a w domu porażka :zalamany: :zalamany: :zalamany: jak tak dalej będzie to będe na optycznych sporadycznym gościem.
 
 
elnino 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 153
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

proponuję wziąć domowego laptopa do pracy i sprawdzić jak tam działa... może być wina routingu z domowego internetu.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

jasiekcom, nie wiem jakich ty tam przeglądarek używasz, ale jeśli Twoja ma odpowiednią funkcję to otwórz jakieś takie okno aktywności i podczas tego kilkunastosekundowego okresu czytania spróbuj wypatrzeć co się długo ładuje – czy to coś z domen reklamodawców, Optycznych, jakiegoś Gemiusa czy kogo tam? Może to pomoże namierzyć problem.
 
 
jasiekcom 
Entuzjasta



Pomógł: 1 raz
Posty: 612
Skąd: Myszków
Wysłany: Wto 08 Lut, 2011   

komor, najczęściej działam na Mozilla Firefoxa oraz Explorerze po wejściu na stronę główną optycznych od razu pojawia się powiedzmy "pasek" z optyczne.pl itd oraz wszystkie zakładki oraz ten malutki napis reklama i nic poza tym po kilku lub kilkunastu sekundach wskakuje reklam główna na stronie oraz okno nad aktualnościami to na środku oraz "kwadrat" po prawej stronie a pod nim znów ten maluteńki napis reklama po następnych kilku kilkunastu sekundach zaskakuje cała strona trwa to dobre kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund.
Po przejściu na obetnie z którąś zakładek tj forum, poradnik itd sytuacja się powtarza najpierw otwiera się górny pasek a później dopiero pozostał cześć strony :zalamany:
Nie wiem czy dobrze to opisałem ale ogólnie to tak wygląda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14