Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: RobertO
Czw 25 Cze, 2009
aaaaaa!!! Wyskakujące okienka flaszowe na optycznych!
Autor Wiadomość
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

w sumie to nie mam nic przeciwko kolorowym banerom, nafaszerowanym wszędzie tekstem likami do reklam z google w tekscie, ale te wyskakujące reklamy są niemiłe :) Bo nie widzę tego, co Wy "o, wyskakuje kolejne 5gr/oglądnnięcie, jaki to miły widok!"
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

mamy do wyboru podpisac umowe z domem mediowym ktory wrzuca takie reklamy na ktorych i tak sie grosze zarabia i miec za darmo badanie gemius traffic albo nie podpisywac i placic za badania kazdego miesiaca

tak wiec rachunek jest prosty, wolicie zeby 2 x w miesiacu wyskoczyl wam jakis popup czy chcecie miec jeden test mniej w miesiacu? bo miesieczny koszt badania jest porownywalny z kosztem przeprowadzenia jednego testu aparatu
 
 
piotr_u. 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 474
Skąd: Dublin
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

skoro tak sprawa wyglada, to wolimy wiecej reklam i wiecej testow :smile:
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

ja problemów nie mam, używam safari+blokada wyskakujących okien i nic :cool:
żadnych reklam bannerów :twisted:

Obrazek 1.png
Plik ściągnięto 5612 raz(y) 171,3 KB

 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

zug, no to nie masz sie czym chwalic, bo gdyby wszyscy robili tak jak ty to Optyczne.pl by nie istnialo
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

RobertO napisał/a:
o to nie masz sie czym chwalic,

pewnie że nie mam bo to prosta funkcja przeglądarki, mam możliwość to korzystam :???:
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

zug, a ja mam mozliwosc zablokowania dostepu do strony dla tych co korzystaja z adblokerow i chcialbys abym z tej mozliwosci korzystal?
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

RobertO, nie rozumiem, mając system mac os x i przeglądarkę safari nie mogę korzystać z tej funkcji jaką daje mi system.
na poprawę humorów

Obrazek 5.png
Plik ściągnięto 5621 raz(y) 208,3 KB

 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

zug, mozesz do woli korzystac z opcji jakie daje ci przegladarka, tak samo jak ja moge korzystac z mozliwosci jakie daje mi Java i php.

jednak miej na uwadze ze optyczne.pl nie jest organizacja nonprofit. tak jak kazdy chcemy miec sie z czego utrzymac a miesieczne koszty utrzymania serwisu i zapewnienia wam dostepu do odpowiedniej ilosci tekstow sa niemale. zatem staram ci sie przekazac to, ze gdyby kazdy wychodzil z takiego zalozenia jak ty i korzystal z adblokerow, to liczba wyswietlen banerow reklamowcyh na stronie bylaby rowna zero, a co za tym idzie przychody rowniez bylyby zerowe. tak wiec juz po pierwszym miesiacu strona przestalaby istniec.

zatem skoro ty zamierzasz korzystac z mozliwosci jakie daje ci przegladarka, to ja moge zaczac korzystac z mozliwosci jakie daje mi java i php. wowczas po wpisaniu w przegladarce www.optyczne.pl wyswietli ci sie zamiast strony komunikat "persona non grata". bo osoby korzystajace z adblokerow przynosza mi jedynie straty, gdyz w zwiazku z generowanym przez nie ruchem musze ponosic wieksze koszty na utrzymanie serwerow, a przychody z ich odwiedzin sa dla mnie rowne zeru.
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Pomógł: 69 razy
Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

tak btw.. przychody są z wizyt czy z klikania?
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

sa rozne modele rozliczen, ale glownie z ilosci wyswietlen sa pieniadze. natomiast reklamodawca czesto okresla efektywnosc kampanii na podstawie klikniec i jesli jest ich zbyt malo to uznaje ze nie warto sie reklamowac na danej stronie lub ze reklama nie byla warta pieniedzy ktore na nia wydal
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

RobertO napisał/a:
ale glownie z ilosci wyswietlen

czy mam to rozumieć tak, że jeżeli korzystam z adblokera to przez moje wejście na stronę nie jest "nabijany licznik wyświetleń"danej reklamy np bannera na stronie głównej
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

adbloker blokuje wykonywanie skryptu naszego adserwera ktory jest odpowiedzialny za wyswietlanie reklam i zliczanie tych wyswietlen, gdy skrypt jest blokowany reklama sie nie pojawia i tak jak mowisz nie nabija sie licznik. w momencie gdy rozliczamy sie z reklamodawca ktory placi nam okreslona kwote za okreslona liczbe wyswietlen to na wizytach osob z adblokerami nic nie zarobimy, a obciazaja one serwer tak samo jak inni.

zatem np. zakladajac hipotetyczna sytuacje ze mamy strone na serwerze ktorego utrzymanie kosztuje nas 500zl miesiecznie i odwiedza nas 300tys ludzi miesiecznie, ktorzy powoduja max 90% wykorzystanie parametrow serwera (transfer, pamiec, moc obliczeniowa). w kolejnych miesiacach dochodzi nam np. 60 tys czytelnikow korzystajacych z adblocka to serwer zaczyna sie zapychac i musimy podjac decyzje o przesiadce na lepszy ktory bedzie nas kosztowal 800zl miesiecznie, a do tego dochodza koszty przesiadki na nowa maszyne. zatem wydajemy 300zl wiecej kazdego miesiaca, a wplywy z reklam sie nie zwiekszaja.
 
 
kozidron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

goltar napisał/a:
Kozidron nie tylko ty masz pecha :) , mi już dziś tak 2 razy :neutral:


wcale nie mam pecha :wink: , bo teraz loguje się z innego ip i znowu gonie okienko nissana. Podejrzewam, że wyskakuje to wszystkim, tylko niewielu się właśnie przyznaje że ma adblocki. Reklam pewnie będzie więcej takie życie....to był też duży plus dla tego forum, zrobię jak mavierk i przestane marudzić.
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

kozidron, korzystasz z innego kompa, albo czyscisz cookies to jestes traktowany jako nowy uzytkownik i znow musisz swoje 2 nissany zobaczyc

a co do robienia jak mavierk to przeczytaj prosze co pisalem powyzej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 20