Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
H5, H2, Fz30, Fz50, Fz7, S3iS. Sześc aparatów, który wybrac?
Autor Wiadomość
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   H5, H2, Fz30, Fz50, Fz7, S3iS. Sześc aparatów, który wybrac?

Sześc aparatów (H5, H2, Fz30, Fz50, Fz7, S3iS), który wybrac w testach wypadają podobnie, ale jaki wybór bedzie najlepszy?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Sumarycznie aparaty wypadaja podobnie, ale w poszczegolnych kategoriach roznia sie, czasem wyraznie. Napisz wiec w jakim celu chcesz stosowac aparat, jakiego typu zdjecia chcesz robic najczesciej, czy zwracasz uwage na wielkosc, jakosc filmow video etc. Jednym sowo napisz wszystko czego oczekujesz od aparatu.

konrad
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

To mu teraz zamieszałeś w głowie. A miał takie proste pytanie ... :lol:
Jak ludzie nie mają pewnej wiedzy to nie wiedzą, że na proste pytania nie ma prostych odpowiedzi. Coś mi się zdaje, że David nie zauważy nawet specjalnej różnicy w generowanych zdjęciach więc niech po prostu kupi model który najbardziej mu się podoba i na który go zwyczajnie stać. Ja mogę polecić Canona S3 IS, miałem kiedyś wersję S1 IS i wiem, że ma bardzo intuicyjną obsługę, świetne menu, jasne szkło (nawet na końcu ogniskowej) no i do tego ładnie wygląda a nie jest za duży. UFF :wink:
 
 
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Głównie zależy mi na ładnej jakości zdjęć przy dużym zoomie jaki i bez niego, aby makro również były na bardzo dobrym poziomie no ale to cyfrówka, nie lustrzanka w przyszłości zamierzam nabyć, ale nie teraz. Jestem amatorem więc chce się podszkolić na tzw. kombajnach. A wracają to do tego czego oczekuje od aparatu to tak jak wcześniej wspomniałem ładna jakość zdjęć przy dużym zoomie, bez niego, makro itp. Na plikach video mniej mi zależy to aparat nie kamera ma się sprawdzić w robieniu bardzo dobrych zdjęć (portret, obiekt w ruchu, krajobraz itp.) jeśli chodzi o sprzęt tej kasy.
 
 
eska
Redaktor



Posty: 494
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Podobnie jak MM, polecam Canona S3 -ladne zdjecia, dobry tryb makro, tryb wideo rowniez zasluguje na pochwaly (jeden z lepszych jakie widzialem w cyfrowkach). Co do zdjec w ruchu to tu raczej kompakt zawiedzie, no moze poza Panasonicami (FZ-30/50). Ona maja calkiem dobry af jak na aparaty tej klasy, ale zawsze mozna z niego zrezygnowac i uzyc bardzo porecznego pierscienia i manualnie nastawic ostrosc.

Chyba z grubsz tyle :-)

konrad
 
 
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

Ok. Dzięki wam (MM, konrad). Chodziło mi właśnie o taką konkretną odpowiedź. Canon S3 IS lub Panasonic Fz 50 z tym dylematem myśle, że poradze juz sobie sam, poczytam jeszcze o testach tych dwóch na waszej stronie i wybiore odpowiedniego dla siebie.
Dziękuję i Pozdrawiam.
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

Z tych dwóch to Panasonic jest zupełnie inną klasą, nawet z daleka to widać. To prawie lustrzanka. Jak chcesz coś co może i potrafi najwięcej to tylko tego Panasa. Choćby dla zdjęć w trybie RAW i pierścieni regulujących zoom i ostrość.
 
 
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

Dzięki za podpowiedź wezmę Panasonica FZ 50 myślę, że nowszy model lepiej będzie się sprawować.
Jeszcze raz dziękuje za profesjonalną podpowiedź.
 
 
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

Jeszcze jedno pytanie, czy warto dac za Panasonica FZ50 około 2000zł, a może lepiej warto dołożyc 100-200 zł i zakupic Canon EOS 350D + 18-55 ?
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

MM napisał/a:
na proste pytania nie ma prostych odpowiedzi.
:lol: 8)
 
 
Mysza 
Bywalec


Posty: 157
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 17 Lut, 2007   

David8585 napisał/a:
Jeszcze jedno pytanie, czy warto dac za Panasonica FZ50 około 2000zł, a może lepiej warto dołożyc 100-200 zł i zakupic Canon EOS 350D + 18-55 ?


Dla mnie niewarto kupować Panosonica, ale poszukałbym czegoś z lepszym szkłem kitowym niż Cannon.

Cześć tu Mysza.
 
 
mcgyver 
Uczestnik


Posty: 55
Skąd: Okolice Lublina
Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   

Pentaxa k100d ze stabilizacją i świetnym kitem kupisz już za 2200 zł., a niewiele starsza wersja pentaxa pod marką samsunga dostępna jest z tym samym świetnym obiektywem za 1739 zł!!!!
Nie ma sensu kupować szumiącego kompakta za takie pieniądze...

http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/89475_cena/

Jeśli ktoś nie chce jednak lustra to polecam
FUJI s6500 za około 1250 zł. Testowałem - naprawdę warto! Niespotykanie małe szumy jak na kompakta - całkowicie uzyteczne iso 800.
 
 
David8585
Nowy


Posty: 8
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007   

Po wielu analizach, steki przewertowanych testach, opiniach użytkowników, znawcach sprzętu fotograficznego i ludziach którzy mniej znających się na fotografii (ktoś gdzieś cos słyszał) dostawałem już bzika i wreszcie kupiłem to czego szukałem od dawna Pentax K100D + 18-55 mm KIT, może ktoś powie, że zrobiłem błąd, ale mnie już to nie będzie interesować jestem zadowolony z tego co mi oferuje ten aparat tego właśnie szukałem.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15