Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zdjęcie miesiąca?
Autor Wiadomość
4motion 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   Zdjęcie miesiąca?

Witam,
mam taką propozycję (szukałem i nie znalazłem podobnej na forum ale może jest to poproszę o link) może ze zdjęć wystawianych w galerii co miesiąc będzie wybierane najlepsze zdjęcie, wyznacznikiem mogło by być ilość wystawionych plusów( np. jakiś przycisk dający plus).
Może dla zwycięzcy jakiś mały podarek w formie np. koszulki z optyczne.pl (jeżeli istnieje lub coś podobnego.) i wystawienie jego miejsca na stronie głównej forum przez następny miesiąc?
Co o tym myślicie??????????? :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez komor Wto 23 Cze, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

jestem przeciwny, bo są inne strony z takimi konkursami. Nie skupiajmy się już tak na tych zdjęciach, przecież najważniejszy jest dobry aparat... to znaczy obiektyw i tu można się zastanowić nad tym czy by nie zrobić w tej sprawie głosowania. :grin: :lol: :wink:
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

4motion, myslalem o tym, ale pamietaj ze nie wszyscy maja mozliwosc tworzenia wlasnych galerii, a nie chcialbym robic jakis konkursow dla wybranych. bo zaraz sie zrobi kolko wzajemnej adoracji i szeregowanie na lepszych i gorszych. juz i tak sa dyskusje an temat sposobow przyznawania dostepu do galerii a jak dojda do tego konkursy i emocje zwiazane z nagrodami to o klotnie bardzo latwo
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

też jestem przeciw, bo słyszałem ostatnio o jakiś kółkach wzajemnych adoracji, przelewach na konto za pozytywną opinię o zdjęciu :mrgreen:
Stanowcze nie :wink:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

RobertO, właściwie konkurs można urządzić w jednym temacie (dział nasze zdjęcia>konkurs) nazwa tematu jak nazwa miesiąca i na przykła termin składania prac do 15 każdego miesiąca a w dalszej części miesiąca głosujemy w tym samym temacie...

...aj przecież ja jestem przeciwny :wink:
 
 
4motion 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Myślę że przy tej ilości osób tu zaglądających kółka wzajemnej adoracji będą miały mały wpływ na wynik.

Może głosowanie to byłby dobry pomysł, a decyzja i tak zależy od moda. ;)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

jestem przeciw :)
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Ale nie licz na drugie piwo edmun,
PS: co się stało z naszym pomnik... znaczy komorem?
Dalej robi zdjęcia trunków?
 
 
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

4motion, nie mialem na mysli wplywania na wynik przez te 100 osob mogocych tworzyc galerie, ale to ze to walsnie tlyko te osoby beda mialy szanse brac udzial w konkursie


mnich, czyli proponujesz cos na wzor chllenges jak na dpreview
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

RobertO, coś w tym stylu... tylko jak zapobiec matactwu?
 
 
4motion 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 468
Skąd: IRL/PL
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

RobertO napisał/a:
4motion, nie mialem na mysli wplywania na wynik przez te 100 osob mogocych tworzyc galerie, ale to ze to walsnie tlyko te osoby beda mialy szanse brac udzial w konkursie


Rozumiem, chodziło mi o słowa Zug.
 
 
Isis 
Bywalec



Posty: 112
Skąd: Northamptonshire, UK
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Jako nowa osoba na forum moze nie powinnam sie udzielac w tej kwestii ;) ale...
...jestem za tematycznym comiesiecznym konkursem w dziale "nasze zdjecia" pod warunkiem, ze kazdy glos bedzie jawny i poparty komentarzem
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

można zrobić na zasadzie jak na C_B forum - w wątku fotografia miesiąca, ale konieczne jest zaangażowanie jednego moderatora i stworzenie ankiety.... :roll:

[ Dodano: Wto 23 Cze, 2009 22:03 ]
Isis napisał/a:
Jako nowa osoba na forum moze nie powinnam sie udzielac w tej kwestii ;) ale...
...jestem za tematycznym comiesiecznym konkursem w dziale "nasze zdjecia" pod warunkiem, ze kazdy glos bedzie jawny i poparty komentarzem


a po co?
wystarczy,że zdjęcie jest bez exif ....
dodatkowo - dlaczego tematycznie , skoro zdjęcie miesiąca? :razz:
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

krisv740 napisał/a:
dodatkowo - dlaczego tematycznie , skoro zdjęcie miesiąca?

właśnie! Albo zdjęcie jest dobre, albo nie, temat nie ma nic do rzeczy :)
 
 
Isis 
Bywalec



Posty: 112
Skąd: Northamptonshire, UK
Wysłany: Wto 23 Cze, 2009   

Macie racje, temat jest bez sensu :oops: , rowniez ze wzgledu na szeroki zasieg zainteresowan uzytkownikow forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15