Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 01 Lip, 2009
Corel Paint Shop Pro PHOTO X2 a Canon EOS 50D
Autor Wiadomość
Cacek1981 
Nowy


Posty: 23
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009   Corel Paint Shop Pro PHOTO X2 a Canon EOS 50D

Witam wszystkich...
Mam taki mały problem... od nnie dawna zajałem się tak troszeczkę fotografią i kurcze mam same problemy a mianowicie..
Byłem na targach fotograficznych i dostałem próbną wersję w/w programu.. troszeczkę się pobawiłem i było wszystko ok wiec postanowiłem kupić ten programik i co sie okazuję... nie mogę otworzyć plików RAW Z CANON EOS 50D a przedtem kiedy miałem wersję próbną to mogłem to zrobić ale nie wiem czy wtedy tych plików nie otwierałem przez program dołączony na płytce do CANONA i dopiero z tego programu wysyłałem te zdjęcia do CORELA tak mogło być juz sam tego nie pamietam jak ja to robiłem...
Teraz odinstalowałem wszystkie Canonowskie programy a ten Corel nie chce mi otworzyć RAW-ów co mam zrobić POMÓZCIE...
Dziękuje serdecznie z góry..
Pozdrawiam Jacek[/b]
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009   

moze update Corel'a pomoze?

canonowski DPP dostarczany z aparatem jest calkiem dobry do obrobki RAW'ow
 
 
Cacek1981 
Nowy


Posty: 23
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   Do Candy

a coś może bliżej Candy?
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

Cacek1981,Corel Paint Shop Pro PHOTO X2 obsługuję raw z 50d ale wymagany jest update.
Tak więc wygląda na to że dostałeś płytkę z programem który zawiera już update natomiast zakupiony program tego nie ma.
Link do strony z dostępnymi aktualizacjami :arrow: TU
myślę że to Ci pomoże :wink:
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   Re: Do Candy

Cacek1981 napisał/a:
a coś może bliżej Candy?


chodzilo mi o Digital Photo Professional ktory powinienes byl dostac na plytce z aparatem,ja tam caly czas go uzywam jak chce cos podkrecic :)

ale ogolnie staram sie robic zdjecia tak zeby jaknajmniej przy nich pozniej grzebac
 
 
Cacek1981 
Nowy


Posty: 23
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

Koledzy jeszcze jedno mam wazne pytanko...
Nie wiem czemu ale nie mogę teraz otworzyc Corela cały czas mam jakieś problemy z tą wersją którą kupiłem w sklepie a z próbną nie było zadnego problemu...
Corel zatrzymuje się w momencie otwierania i wtedy kiedy sie zatrzymuje to jest taki napis...

Aktualizowanie Ustawień Pamięci Podręcznej

i niby coś sobie tam otwiera ,robi ale tak w nieskonczoność...

Nie wiem ale z ta wersją probną którą otrzymałem na targach nie miałem żadnego problemu...
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

Cacek1981, wyjaśnienie problemu i jego rozwiązanie :arrow: TU
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

zug, jestes chodzacym zrodlem informacji i fanem googli :D
uklony
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2009   

candy napisał/a:
jestes chodzacym zrodlem

chciałbym takim być :razz:
a na razie jestem
candy napisał/a:
fanem googli

:wink:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

candy napisał/a:
fanem googli :D
każdy być powinien :)
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

Cytat:
każdy być powinien


ja swojemu pierwszemu synowi dam na imie Gugel :P
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

candy napisał/a:
ja swojemu pierwszemu synowi dam na imie Gugel

ja już dałem a dla córki Wiki(pedia) :mrgreen:
 
 
candy 
Maniak
óć



Pomógł: 16 razy
Posty: 984
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

:mrgreen:
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

Moim zdaniem od Nikona nie ma lepszego imienia :)
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sro 01 Lip, 2009   

mavierk, a Karol?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16