Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE STATKÓW
Autor Wiadomość
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   FOTOGRAFIE STATKÓW

Postanowiłem założyć ten temat, bo jeszcze takiego tu nie ma, jest o innych środkach lokomocji a o tym co pływa nie.
W tej chwili w Gdyni odbywa się zlot żaglowców, wybieram się tam w niedzielę na paradę wszystkich uczestniczących w zlocie jednostek. Może był już ktoś tam i ma coś do pokazania?

Parę zdjęć z archiwum na dobry początek.

PICT8430.jpg
1. Na początek coś małego
Plik ściągnięto 11082 raz(y) 147,89 KB

PICT8364.jpg
2. Spotkanie dużego z małym w Gdyni
Plik ściągnięto 11091 raz(y) 85,16 KB

DSC05645.jpg
3. W Gdańsku
Plik ściągnięto 11092 raz(y) 96,45 KB

PICT7600.jpg
4. Niemiecka wersja Fryderyka Chopina w Tczewie na Wiśle
Plik ściągnięto 11093 raz(y) 95,92 KB

DSC02217.JPG
5. Polski jacht "Fryderyk Chopin" w porcie w Gdyni
Plik ściągnięto 11109 raz(y) 92,35 KB

 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

To ja dam zdjęcia z finału tych samych regat, które właśnie są inaugurowane w trójmieście.

1. Gallant


2. Europa


3. Załoga Cuathemoca żegna się ze Szczecinem
 
 
alsimair 
Rozmowny



Pomógł: 2 razy
Posty: 214
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

2 - super światło. I nic dziwnego, że statek na lewo płynie. Zsuwa się po prostu :P
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

alsimair, jest prosto, to tylko takie wrażenie. Zresztą niełatwo utrzymac poziom podskakując na motorówce ;)
 
 
Bumber 
Maniak



Posty: 857
Skąd: Sierpc/Warszawa
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

Monastor, w zeszłym roku były lepsze ;) :P
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009   

Bumber, ale co było lepsze w zeszłym roku? Nie bardzo rozumiem o czym piszesz :zalamany:
 
 
Bumber 
Maniak



Posty: 857
Skąd: Sierpc/Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Monastor, Twoje zdjęcia z regat. W zeszłym roku odbywały się chyba w Szczecinie? Albo w Świnoujściu, nie pamiętam już...
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Bumber, to było dwa lata temu ;)
Zresztą to był finał, a nie inauguracja regat. Te 3 fotki są właśnie z tego finału w 2007. Może nie dośc jasno to napisałem.
 
 
Bumber 
Maniak



Posty: 857
Skąd: Sierpc/Warszawa
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

Monastor, to ja, laik, się zamotałem. :)
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

No to ja pociagne watek. Kilka nastepnych z Yangze river.

1.


2. Transport ciezarowek w gore/dol rzeki.


3. Kolejka do sluzy przy tamie trzech przelomow


4.


5.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Usjwo, wszystkie interesujące, 2 i 5 podobają mi się najbardziej :smile:
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Usjwo, 2jeczka :wink:
 
 
MasterB 
Maniak



Pomógł: 14 razy
Posty: 864
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

Znalazłem stare zdjęcie zrobione kompaktem. Kadr nie jest najlepszy, ale brakowało mi zacięcia żeby wejść do wody w taką pogodę ;)

IMG_0711.jpg
Plik ściągnięto 11076 raz(y) 149,15 KB

 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   The Tall Ships' Races Gdynia 2009

Czy nikt nie ma zdjęć z The Tall Ships' Races 2009, między 2-5 lipca przez Gdynię przewinęło się ponad 1,2 mln oglądających wielkie żaglowce i nie było tam nikogo z optycznych?
Ja odwiedziłem Gdynię w niedzielę, licząc na udane zdjęcia z parady. Parada była świetna jednak moje zdjęcia z niej już nie. Wybrałem nie najlepsze miejsce gdzie żaglowce dopiero rozwijały żagle ale coś niecoś mam i po dokonaniu selekcji jeszcze coś pokaże.


Na razie parę fot z portu w Gdyni na parę godzin przed paradą
1. Taki mały a się rozpycha

2. Ostatnie przygotowania do wyjścia z portu

3. Alexander von Humboldt wychodzi z portu z Gdyni, niemiecki i pomalowany jak ich policja, nawet żagle ma zielone.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   

SlawGaw, powiem Ci tak. Widziałem każdy dzień finału TTSR w 2007 roku w Szczecinie z perspektywy organizatora programu dla załóg. Gdyby nie przepustka, która pozwalała mi na swobodne przemieszczanie się, nie zaciągnęliby mnie tam końmi :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 23