Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE STATKÓW
Autor Wiadomość
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

Nie wiem co to za jednostka pływająca, wyglądało na coś bardzo specjalistycznego, zrobione dla nazwy. Zastrzegam nie jestem kibicem piłki nożnej.
6.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 589
Skąd: Ślesin
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

Jak numerujemy zdjęcia w tym dziale?
Tylko swoje jeśli wstawiamy kilka czy ogólnie zliczamy zdjęcia z całego tematu?

7


muzyk, czwórka niezła.
Ostatnio zmieniony przez komor Pią 28 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009   

henk, zgodnie z niedawną zmianą regulaminu:

6. Wstawiając własne zdjęcia w dziale "Nasze zdjęcia" należy je numerować. Pierwsze ze wstawionych zdjęć powinno posiadać numer o jeden większy od ostatniego zdjęcia wstawionego w danym temacie. W przypadku wstawienia większej ilości zdjęć, powinny one zostać ponumerowane kolejnymi liczbami. Podobnie komentując jakieś zdjęcie z tego działu, należy pisać do jakiego numeru zdjęcia odnosi się komentarz.

Ostatnio wstawione ma numer 6 i tego możemy się już od dziś trzymać, czyli następne to 7. Wyedytowałem Twój post.
 
 
henk 
Entuzjasta



Pomógł: 7 razy
Posty: 589
Skąd: Ślesin
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

komor, postaram się zapamiętać.
Mam jeszcze pytanie do znawcuf - gdy robimy ujęcie o dwóch lub kilku planach, to ostrość musi/powinna być na pierwszym planie, czy może być na drugim, tak jak u mnie powyżej?
Z tego co zdążyłem zauważyć, to ostrość daje się na pierwszy plan.
Jest jakaś ogólna zasada?
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

henk, reguła - ostrość na pierwszym planie, a życie i tak swoje. Na twoim zdjęciu ostrość na statek jest uzasadniona ale fota i tak mi się nie podoba, tan stateczek ginie na tle drzew, jak oglądam miniaturkę i zmrużę oczy to go nie widzę.
 
 
muzyk 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 282 razy
Posty: 8443
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009   

komor napisał/a:
henk, zgodnie z niedawną zmianą regulaminu:

6. Wstawiając własne zdjęcia w dziale "Nasze zdjęcia" należy je numerować. Pierwsze ze wstawionych zdjęć powinno posiadać numer o jeden większy od ostatniego zdjęcia wstawionego w danym temacie. W przypadku wstawienia większej ilości zdjęć, powinny one zostać ponumerowane kolejnymi liczbami. Podobnie komentując jakieś zdjęcie z tego działu, należy pisać do jakiego numeru zdjęcia odnosi się komentarz.

Ostatnio wstawione ma numer 6 i tego możemy się już od dziś trzymać, czyli następne to 7. Wyedytowałem Twój post.


Obiecuję trzymać się tej reguły. :grin:
 
 
pursat 
Rozmowny


Posty: 252
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2009   

8

Nie strzelajcie do mnie - szczura ladowego jesli palne gafe, ale to sie chyba bukszpryt nazywa :) No i nie bijcie za to, ze nie pamietam czy to byl Dar Mlodziezy czy Pomorza :)
Pamietam, ze pogoda byla paskudna i stad mocno otwarta przyslona, a potem winieta...
To proba wystawienia wiekszego rozmiaru, prosze o odzew jak to sie miesci na Waszych ekranach.

 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2009   

pursat, no, u mnie się rozjeżdża, ale ostatnio pozbawiono mnie prawa głosu w tej kwestii. Niestety technologicznie zostałem z tyłu za całym forum bo nadal mam 17-calowy monitor i amatorską puszkę

To Dar Młodzieży ;)
 
 
Gustaw08 
Uczestnik
Ciekawy świata



Pomógł: 1 raz
Posty: 95
Skąd: Wrocław / Allemagne
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

U mnie na 17'' wygląda dobrze ;-)
A fotka całkiem przyjemna
 
 
RoMus 
Nowy


Posty: 7
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009   

Ładnie i ostro pursat

Ode mnie dwie
9. Motorówka
10. Fragment portu - kadr niezbyt udany, przycięty :-/

1.jpg
9
Plik ściągnięto 8754 raz(y) 132,11 KB

2.jpg
10
Plik ściągnięto 8754 raz(y) 235,26 KB

Ostatnio zmieniony przez goltar Nie 06 Wrz, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cygnus 
Entuzjasta


Pomógł: 3 razy
Posty: 618
Skąd: Bognor Regis, Anglia
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Angielskie lotniskowce w bazie Royal Navy w Portsmouth

lotniskowiec1.jpg
Nr 11 - HMS ILLUSTRIOUS
Plik ściągnięto 8762 raz(y) 239,57 KB

winda.jpg
Nr 12- HMS ILLUSTRIOUS - nadbudówka i winda
Plik ściągnięto 8751 raz(y) 96,81 KB

DSC_8479.jpg
Nr 13 - HMS ILLUSTRIOUS - winda hangarowa
Plik ściągnięto 8753 raz(y) 60,61 KB

Invincible.jpg
Nr 14 - HMS INVINCIBLE
Plik ściągnięto 8747 raz(y) 72,18 KB

lotniskowiec2.jpg
Nr 15 - HMS INVINCIBLE
Plik ściągnięto 8758 raz(y) 225,88 KB

 
 
krzys13k 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 450
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

Albatros, Jezioro Rożnowskie:

16.


17.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Moje to bardziej 'inne jednostki pływające' niż statki lub przepiękne żaglowce, ale nic to... :wink:

18. Pchacz i barki...


19. ...,które nie zmieściły mi się w kadrze...


20. 'Rimskij Korsakov'. Żegluga pasażerska nadal działa. Ten pływa na trasie 2700 km w jedną stronę!


21. RT-621 i barka-tankowiec.


22. TN-724 - tankowiec rzeczny.


23. RT-368, typowy promik.


24. Bardzo rzadko już występujący statek napędzany kołami łopatkowymi! Ciąga nie mniejsze barki, niż te z innych zdjęć. Kiedyś parowy, teraz spalinowy :wink:


25. Można porównać barkę do wzrostu człowieka.


26. 'Wladimir Tomilov'


27. 'Grigorij Pietrov'


28. 'Zaria'


29. 'Rusicz'


Jeszcze coś tam dodam:

30. 'Rodina' - Ojczyzna


31. Zbiórka pływających przystanków po sezonie żeglugowym..., a przed nami jeszcze 600 km pontonem :zalamany:


32. Jachcik 'bagienny' 'Kama' naszych przyjaciół poznanych wcześniej przypadkiem na rzece... Obok nasza łupinka...


33. Najważniejsze! Nasz 'okręt' :mrgreen: w 'porcie' Bolsherieczie :wink:


34. Ta sama jednostka pod innym kątem :wink:
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

Ruslan, co to rzeka, fajne miejsca i światło.
Szczególnie budzi ciekawość 28 'Zaria' - wygląda jakby stary autobus na łódkę postawili.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Paź, 2009   

SlawGaw napisał/a:
Ruslan, co to rzeka


Miałeś na myśli 'Co to za rzeka?' :wink: Irtysz, odcinek między Omskiem, a Tobolskiem.
Jak chcesz wstawię całe zdjęcie 'starego autobusu na łódce' :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 26