Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIE KRAJOBRAZU Lipiec-Grudzień '09
Autor Wiadomość
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   FOTOGRAFIE KRAJOBRAZU Lipiec-Grudzień '09

Tam wysoko ...
Ostatnio zmieniony przez goltar Pon 06 Lip, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

amv, calkiem fajne
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

amv, podoba mi się, ale widziałbym jeszcze na tym zdjęciu jakiś element 'naziemny' :wink: Sądzę, że się nie dało?
 
 
amv 
Optyczny
Łowiec



Pomógł: 4 razy
Posty: 1347
Skąd: z lasu
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

Nic ciekawego u dołu nie było,jakieś krzaczory ...... poza tym dałem -1EV,więc ciemno by było :wink:
Dzięki.
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

koraf napisał/a:

Monastor to musi być jakieś dziwne miejsce gdzie zieleń, woda i niebo są blade :wink: teraz rozumiem dlaczego Ciebie rozczarowało :???: .


W tamtym słońcu (i przy tamtych temperaturach...) jakoś wszystko wygląda tak na zmęczone, lekko zapylone... Oczywiście że z aparatu można wydobyć cuda, ale 'prawda' wygląda nieco mniej ciekawie...
Inna sprawa, że z Plitvicką Jezera to jest tak, że aby strzelić dobre fotki to trzeba mieć naprawdę świetne oko, albo przejść to kilka razy i wybrać sceny i porę dnia. Na pierwszy, drugi raz ilość wrażeń powoduje pewne zgubienie się fotografa w mnogości tematów, które jednak często gęsto okazują się potem błahe, płaskie, źle oświetlone...
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

No dobra to się miałem pochwalić swoimi gniotami!
No to teraz możecie mnie jechać równo :)
Bo naczytałem się dużo wcześniej co jest dla Was ważne w zdjęciach a w moich pewno ani jedno nie jest zachowane;) ale uwagi/obelgi przyjmę z pokorą po to jest forum :)
Aha zdjątka troszke podrasowane w DPP

Aha i powiedzcie mi jeszcze tylko w jakim programie zmniejszacie rozdzielczość żeby to jakoś wstawić na forum bo ja mam PIXresizer'a i on baaardzo zmniejszył mi pliki, czy to nie wpłynęło na ich jakość??

Wakacje (673)-Up (800 x 600).jpg
2. Potęga "Żółtej" planety
Plik ściągnięto 16916 raz(y) 52,06 KB

Wakacje (538)-up (800 x 600).jpg
1. Słoneczko - dla mnie taki sobie ale podobał się mojej pannie więc wrzuciłem
Plik ściągnięto 16916 raz(y) 124,68 KB

 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

szaleniec... Jakbyś na tym drugim rozmył fale (zrobił z dłuższym czasem i pełnym szarym filtrem no i... 10-15 minut później z uwgi na światło i rozpiętośc dynamiki) byłoby bardziej nostalgiczne :mrgreen:
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009   

OK spoko tylko widzisz ja nawet nie bardzo pamiętam jak to zdjęcie było robione, pewnie ustawione na "Zachód słońca" bo to było parę lat temu a lustro mam parenaście dni :)
Robione kompaktem nawet nie pamiętam jakim chyba Canon A520!
No już za dwa dni wybieram się w góry i tam może coś cyknę więc się pochwalę moimi pstryczkami ;P

Póki co proszę o dalsze oceny :)
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   Czarny Staw Gąsienicowy



jest to jedna moich pierwszych panoram takze prosze nie krzyczec :)
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

uuu, nice! Szkoda tylko tego dołu, przydałoby się ciutkę więcej :)
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   Zgadza sie

Wiem troche uciąłem ale nie maiłem wyjścia sytuacja podbramkowa :) . marzyło mi sie tu jeszcze błękitne niebo ale po 2 godzinach oczekiwania musiałem wracać :(
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   Re: Zgadza sie

zwirek210 napisał/a:
Wiem troche uciąłem ale nie maiłem wyjścia sytuacja podbramkowa :) . marzyło mi sie tu jeszcze błękitne niebo ale po 2 godzinach oczekiwania musiałem wracać :(



Błekitne nie błekitne, ale to niebo jest spalone... Chmury też maja fakturę, można ją starać się wydobyć. Ty źle naświetliłeś to zdjęcie, po pierwsze.
Po drugie, jak wystawiasz to obrób trochę, podostrz ździebko po zmniejszeniu.
 
 
zwirek210 
Entuzjasta



Pomógł: 2 razy
Posty: 509
Skąd: Leżajsk/Kielce
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   RB

RB Co dziwne bo u mnie na kompie fotka jest ostra i widac wszystkie detale a po wrzuceniu na serwer wychodzi mydło. Po drugie owszem powinienem sie o chmury postarac przypstrykaniu (zrobic bracketing) ale w tej sytuacji już szczegółów sie nie wydobędzie bo próbowałem i zero efektu. Na przyszłośc bedę uważał bardziej zreszta zamierzam sie wyposażyć w filtr połówkowy i myśle że to załatwi sprawę prześwietlonego nieba.

[ Dodano: Pią 03 Lip, 2009 18:55 ]
RB Zobacz sobie to ta sama fotka tylko na fotosiku.
 
 
kowalenko777 
Bywalec
Canonik



Pomógł: 1 raz
Posty: 131
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

zwirek210
Jak dla mnie fotka świetna :wink:
 
 
fatman 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 3231
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009   

zwirek210... szara połówka obowiązkowa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,48 sekundy. Zapytań do SQL: 20