Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Pią 01 Sty, 2010
FOTOGRAFIA DZIKICH ZWIERZĄT
Autor Wiadomość
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   FOTOGRAFIA DZIKICH ZWIERZĄT

Zazdroszczę kolegom specjalizującym się w tego typu zdjęciach i postanowiłem sam spróbować... Efekt poniżej. Zdjęcia może nie powalające, ale pocieszające jest to, że już przy drugim wypadzie udało się podejść łosia :mrgreen: Zdjęcia z wczoraj. Pozostaje tylko rozwijać warsztat... :wink:
Ostatnio zmieniony przez komor Pią 09 Paź, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






veenee 
Optyczny
fotosapiens



Pomógł: 1 raz
Posty: 1311
Skąd: nie stąd
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

balans bieli, zwlaszcza w drugim, zupelnie mi nie odpowiada - ale zazdroszcze losia
(jak wiadomo, jego "ukaszenia sa wyjatkowo bolesne" :mrgreen: )
 
 
krikus 
Rozmowny
znawca tematu



Posty: 328
Skąd: Ziemia Cieszyńska
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Ja też zazdroszczę profesjonalistom, starym weteranom fotografii ale trzeba próbować i też od siebie coś dać.
Więc taką oto fotkę zapodaję :arrow:

Obraz 0173.jpg
Plik ściągnięto 15292 raz(y) 202,94 KB

 
 
Rafał Celadyn 
Rozmowny
Rafał



Posty: 212
Skąd: Małopolska
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

krikus napisał/a:
Ja też zazdroszczę profesjonalistom, starym weteranom fotografii ale trzeba próbować i też od siebie coś dać.

I o to chodzi :wink: ,sarenki zawsze dobrze wychodzą :lol: .
To i ja dodam swoje "futrzaki" foty z przed roku,raczej o charakterze dokumentacyjnym,z lochów starych zamczysk i wilgotnych jaskiń :mrgreen:

Nocek duży 2.jpg
Plik ściągnięto 15221 raz(y) 127,27 KB

Nocek duży1.jpg
Plik ściągnięto 15203 raz(y) 117,53 KB

Mroczek póżny 3.jpg
Plik ściągnięto 15185 raz(y) 171,16 KB

Mroczek póżny2.jpg
Plik ściągnięto 15179 raz(y) 128,14 KB

Mroczek póżny 1.jpg
Plik ściągnięto 15187 raz(y) 134,79 KB

 
 
mons 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 1063
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

....to i ja pokażę swoje spotkanie z koziołkiem ....lasy w Olejnicy..... :grin:

 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 11 Lut, 2009   

Rafał Celadyn, świetne!
mons, pozazdrościć spotkania!
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Dzisiejszy wypad to bardziej marszobieg na czas więc niestety tylko tyle:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

To nie sarenka, to chyba daniel. Pełno ich w moich okolicach, ale jeszcze nie mam na nie sposobu.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Dlatego dałem tytuł 'Na drodze', bo pewności również nie posiadam :sad: WujekPstrykacz, widziałeś zdjęcia, do których dałem linka w spamboxie ? Gdyby ustawienia były jak należy to mogłyby fajne fotki wyjść, ech... :sad: Wniosek: 'Zachować czujność rewolucyjną zawsze i wszedzie'... :wink:

O to mi chodzi:

http://pl.fotoalbum.eu/Ruslan2/a225698
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Widziałem. To też nie sarenka. Tak mi się zdaje że to też daniel.
 
 
mons 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 1063
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

.....a dzisiaj na drodze wzdłuż lasu sarenkę udało mi się cyknąć..... :lol:

 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Aaaale pocina... :mrgreen:
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

Lewitacja... Ladnie ustrzelone.
 
 
EZOGHUL 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 280
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

mons napisał/a:
.....a dzisiaj na drodze wzdłuż lasu sarenkę udało mi się cyknąć..... :lol:


Super :)
Szkoda tylko, że jest na tle tej roztopionej plamy śniegu, gdyby nie to doszedł by nie zły kontrast.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5164
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

Tylko krew mi się burzy - mój nikkor VR 70-300 po naprawie w serwisie nieostrzy (daje rozmyte obrazy, nie jest to zwykła nieostrość) na odległości powyżej kilku metrów. Wczoraj, piękne daniele na przecince, tydzień temu dziki na leśnej drodze 30m ode mnie na 200mm f8 ISO 200 (powinna być mniej więcej taka żyleta jak z VR-a 70-200 f/2,8) - wszystko do kosza...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 26