Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Brunów 2009 - II Zlot czytelników Optyczne.pl
Autor Wiadomość
Itey 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

komor, nie podpisuj żadnych umów bez papugi - nie czytasz tego co drobnym drukiem ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Dżizas, Monastor, zabiję Cię… :) nie doczytałem tego drobnego druku!
Dzięki, Itey!!!

Ale na wszelki wypadek wkleję co już sobie przygotowałem:

komor napisał/a:
A tak na poważnie to jak patrzę na wasze kadry z tych samych miejsc w których ja byłem to widzę jak dużo jeszcze nauki przede mną…


komor napisał/a:
Ruslan, zdjęcia Karoliny bardzo mi się podobają (strasznie spostrzegawcza baba…)


:)

A tak na poważnie, skoro już doszło o przepychanki :) o zdjęcie #1 Karoliny: to po prostu widziałem z tego miejsca sporo fajnych fotek, niektóre bardzo podobne, co nie dziwi, bo widok był fajny. M.in. Edmun zrobił fajną panoramę z tego i wydruk na Canonie udostępnionym przez Cyfrowe.pl. Wyszło lepiej niż moje zdjęcie zrobione Sigmą 10-20, które wywaliłem, bo nie spodobało mi się. Zdaje się też jedno z nagrodzonych w konkursie zdjęć ma bardzo podobny klimat, nie?
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Tam gdzie byliśmy z Maziekiem krajobrazy też były podobne. Fakt, że bardzo podobnych fotek było od groma, swoich koniec końców nawet nie zrzuciłem z karty.
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

To było sztandarowe miejsce rannego plenerku na który nie chciało mi się wstać :cry: :oops: :zalamany:
Ale mam małe usprawiedliwienie :wink:
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Monastor, oj zbiera Ci się chłopie, zbiera... :mrgreen: . My z komorem mamy duuużo gipsu...

Muszę wstawić kilka fot z tego wschodu. Byłem nimi trochę rozczarowany, bo jednak zdjęcie nie umywa się do natury...
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Ale mam małe usprawiedliwienie :wink:
miałeś lenia? usprawiedliwione :D
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

mavierk, czekaj, sądząc po tym jak narzekają to zaraz wyjdzie pewnie że to moja wina :smile:
Ostatnio zmieniony przez Monastor Czw 06 Sie, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

...eeee... lol... hm... nic nie chce wiedzieć :P
 
 
snpaulina 
Uczestnik



Posty: 67
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

I ja żałuję, że nie byłam na wschodzie słońca, a do tego nie mam żadnego usprawiedliwienia ;/ zdjęcia Karoliny piękne
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Trochę leń, trochę zmęczenie :lol:
A tu pare fotek Emilki:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Wujek_Pstrykacz, wszystkie udało Ci się zrobić z prawidłowym tłem na całym kadrze! Biorąc pod uwagę tłok jaki tam panował to duży sukces, ja chyba tylko jedno mam bez kawałka białej ściany. :neutral:
 
 
Wujek_Pstrykacz 
Moderator
canonik



Pomógł: 73 razy
Posty: 5256
Skąd: Tychy
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Aż tak dobrze nie było, na zaprezentowanych powyżej fotach dwie musiałem lekko podkadrować, z prawej strony weszła na ok. 5% biała ścianka, reszta ok. bez kadrowania. :grin:
 
 
koraf 
Optyczny
Koraf



Pomógł: 8 razy
Posty: 1722
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Wujek Pstrykacz gratulacje za bardzo ładne zdjęcia Emilki chyba czaiłeś się tylko na foty ze studio z modelką :wink:
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

komor napisał/a:
Ruslan, zdjęcia Karoliny bardzo mi się podobają (strasznie spostrzegawcza baba…), ale takich jedyneczek jak ta, którą chwalisz, można było tam nawalić do oporu. Bardzo klimatyczny stoczek to był o poranku. W wątku Krajobrazy się też pojawiło :)


Może i tak, ale imo Karolina zrobiła najlepsze :wink: Pozostałym też się mocno przyglądałem, bo lubię takie klimaty i mimo wszystko Karolina rules :wink:
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

Ruslan napisał/a:
Może i tak, ale imo Karolina zrobiła najlepsze


Masz prawo do swojej niesłusznej opinii.


Joking! Joking!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14