Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
III Zlot Czytelników Optyczne.pl - 22-25 lipca 2010 r.

Jak długo ma trwac III Zlot Czytelników Optyczne.pl
od piątku do niedzieli - koszt ok. 350 zł
37%
 37%  [ 18 ]
od czwartku do niedzieli - koszt ok. 550 zł
62%
 62%  [ 30 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Uwaga, jadąc przez Słupsk i pobliskie miejscowości uwaga na fotoradary typu "kosze na śmieci", szczególnie w miejscowości Kobylnica. Straż miejska lubi się tam wykazywać :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

"Kosz na śmieci" nie jest atestowanym środowiskiem dla pracy radaru. Jeżeli ktoś takie coś zauważy niech zrobi zdjęcie ustrojstwa na tle okolicy. Może to być dowód przy odwoływaniu się w sądzie.
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

MM, to dziwna okolica.... i "pomieszczenia na radary" są zupełnie inne niż w całej reszcie kraju... dwa razy jeździłem do koszalina i za każdym razem zdwajałem uwagę w tamtym rejonie - koledzy z gdańska zawsze mnie ostrzegali... ;)
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Nie, one tylko z daleka przypominają kosze. To jest "normalny" pojemnik na fotoradar, więc raczej się nie da odwołać.

A stawiają je w zasadzie na terenie całej gminy, czyli przy trasie Gdańsk-Szczecin i Słupsk-Poznań.
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

MC, dokładnie o to mi chodziło :) Robi zdjęcia w obie strony...
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Nie wiem czy dziwne :???:
W Toruniu na przykład Straż Miejska ma Fiata Doblo, którego parkują przy ulicach. On ma z tyłu fotoradar zainstalowany, a o ile pamiętam nie jest oznakowany, więc wygląda na normalny, zaparkowany samochód. Ale miejscowe radio regularnie podaje gdzie stoją. Nawet CB nie trzeba.
Co do panów z Kobylnicy. Ja nie miałem wątpliwej przyjemności, choć raz było blisko. Za to teść chyba 3 czy 4 razy ich odwiedzał :lol:
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

Znalazłoby się miejsce u kogoś w pojeździe kołowym, żeby po zlocie dotrzeć do jakiegoś większego miasta, skąd będę mógł wrócic koleją do Łodzi?
Zaznaczam, że zajmuję bardzo mało miejsca na szerokość ;)

EDIT:
Znalazłem połączenie z Bydgoszczy, Kocur, dałoby radę zająć Ci bagażnik w drodze powrotnej? ;)
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

widze ze z tzw. "Bydzi" bedzie sporo osob. moze jechac razem? ja czekam az mi kmosw da znac czy krisv odpowiedzial odnosnie zabrania nas z Bydgoszczy. bylbym wniebowziety jesli chociaz 1/3 drogi bylaby samochodem a nie pociagiem bo w naszej kolei ciezko na dobre i bezpieczne polaczenie
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

dr11, damy radę. :)
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

Kocur, no to mnie pocieszyłeś :) Pociąg jest ok 14, ale nie jest jedyny i jak się nie zdąży to w zasadzie nic się nie stanie ;)
edmun, czy myślisz o konwoju? :)
 
 
Kocur 
Maniak



Pomógł: 15 razy
Posty: 995
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sro 30 Cze, 2010   

dr11 napisał/a:
edmun, czy myślisz o konwoju? :)


W sumie całkiem ciekawy pomysł... krisv740 zdaje się będzie jechał przez Warszawę, maziek raczej też nie bardzo ma jak inaczej, można by się zebrać jakoś. :)
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2271
Skąd: Zamość
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

A w jakich godzinach najbezpieczniej wjechać do stolycy coby jak najmniej czasu poświęcić na przejazd? :D 8 rano odpada, to akurat wiem z doświadczenia, a inne godziny? :P
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

ophiuchus napisał/a:
A w jakich godzinach najbezpieczniej wjechać do stolycy coby jak najmniej czasu poświęcić na przejazd? :D 8 rano odpada, to akurat wiem z doświadczenia, a inne godziny? :P


proponuje 5-6 rano
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

W drugiej połowie lipca jest już w miarę pustawo. Bezpiecznie jednak omijać godziny 8-9 i 16-18. Choć Ty masz łatwą trasę. Wal na Most Siekierkowski i trasę siekierkowską, a potem od razu Wisłostradą na Gdańsk.
 
 
maziek 
Optyczny
zdjęcia robię głową



Pomógł: 22 razy
Posty: 5163
Skąd: Chełm I stolica PRL!
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

Od dłuższego czasu zachodziłem w głowę, dlaczego jeszcze nikt nie pisze o zlocie... Ja to jednak ślepawy jestem.

Będę jechał Lublin, Wawa, Toruń, Tuchola. Mam już jednego pasażera, więc dwa miejsca wolne. Serdecznie zapraszam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16