Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy w Szczecinie.
Autor Wiadomość
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   Sklepy w Szczecinie.

Jakie są sklepy internetowe, gdzie mogę odebrać zamówiony produkt (w tym wypadku C 40D) w Szczecinie :?:

[ Dodano: Pon 14 Wrz, 2009 22:40 ]
Lub jakieś sklepy internetowe, które są godne polecenia.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Nie wiem jakie są w szczecinie lokalne, ale:

foto-net.pl
e-cyfrowe.pl
fotoklik.pl
foto-plus.pl / sklepfotograficzny.pl
pstryk.pl

...w tych kupowałem i było całkiem milo , szybko i profesjonalnie.

Nie zawiodłem się w każdym razie.
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Bo też chodzi mi o to, że jak odbiorę osobiście BODY i KIT i sprawdzam jakość mocowania, żeby sprawdzić czy ma jakieś luzy itd. Jak ma, to proszę o wymianę. A jak odbieram na poczcie lub dostaję do domu i sprawdzam i są luzy, to mam robić w takiej sytuacji :?:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

Jak kupujesz przez net masz w ciągu 10 dni prawo zwrotu bez podania przyczyny. W sklepie zostaje ci tylko dobra wola sprzedawcy i gwarancja ;)
 
 
Misek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Strzała wklejałeś linki do ceneo i skapca. Tam jest sklep foto-bogutti z Łodzi. Mieli tego 40D dość tanio. Kupowałem w tym sklepie i było ok. Kupowałem też kiedyś kompakta w fotobasi, też niby ok, ale aparat miał w pamięci sporo zdjęć pracowników. Widocznie troche się nim pobawili, a potem sprzedali jako nówke.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Strzała, jak w Szczecinie to arcdeco.pl
Mają punkt w hali Węglobudu, w którym można odebrać sprzęt nie płacąc za przesyłkę. Cenami nie konkurują z najtańszymi sklepami, ale obsługa jest naprawdę w porządku. Uczciwie, profesjonalnie, naprawdę miło się z nimi robi interesy.

Na ich stronie niestety nie widnieje Canon 40D, ale zadzwoń, a najlepiej przejdź się osobiście, zapytaj, może dostaniesz. To kwestia dostępności u dystrybutorów. Dla mnie już ściągali rzecz spoza oficjalnej oferty.

Może być trochę trudno do nich trafić. Halę Węglobudu znajdziesz bez trudu, to na przeciwko Turzyna, przy stacji benzynowej. Po wejściu do budynku mijasz wejście do samego węglobudu, między nim, a kasami są wąskie schodki na górę, tam się gnieździ w boksach parę firm, między innymi arcdeco. Nie mają tam niestety sprzętu do macania (parę małpek, statywy i plecaki), ale z tego co widzę nie będzie Ci to potrzebne.
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Monastor, dobrze prawi - spoko sklep choć ja tam kupowałem jedynie gripa i karty pamięci.
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

1. Widzę, że trochę osób ze Szczecina jest i to mnie cieszy, bo będę mógł w razie problemów się spotkać :P
2. Ceny nie są aż tak wysokie. Około 200-300zł drożej. Ale za 200-300zł mam pokrowiec i kartę pamięci lub KIT xD
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Strzała napisał/a:
2. Ceny nie są aż tak wysokie. Około 200-300zł drożej. Ale za 200-300zł mam pokrowiec i kartę pamięci lub KIT xD


Wybieraj, zawsze są tańsze sklepy, w przypadku których musisz się liczyć z wysyłką. Zawsze można pojechać do dowolnego miasta, niewykluczone, że benzyna/bilet wyjdzie taniej niż te 2, 3 stówki.

Strzała napisał/a:
Widzę, że trochę osób ze Szczecina jest i to mnie cieszy, bo będę mógł w razie problemów się spotkać :P

Jeśli o mnie chodzi to może być trudno trafić w mój pobyt w Szczecinie. Teraz przygotowuję się do egzaminów, na dobrą sprawę będę wpadał do miasta tylko na niektóre weekendy. Za to w grudniu, przy okazji przerwy świątecznej, czemu nie :roll:
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Czyli wszystko gra. Bo Ty chyba w Poznaniu studiujesz lub mieszkasz. Wiem, że to nie na temat, ale najdalej gdzie mogę pojechać za kupnem lustrzanki to Gorzów i Poznań. Moje inne pytanie: Ile kosztuje bilet w jedną stronę do Poznania :?: (mam prawie 17 lat :P )
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Strzała, hmm, ja płacę 11 zł za pierwszą klasę, ale mam zniżkę 80%, ile kosztuje druga, nie mam pojęcia.
Niestety nie pomogę jeśli chodzi o sklepy w Poznaniu. Jakoś nie było nigdy okazji rozglądać się tam za sprzętem foto. Poza tym wolę w miarę możliwości wspierać zachodniopomorskie biznesy :)
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Ale tak sobie myślę, że co będzie dziecko gnało z 3 tysiącami po lustrzankę. Dostanę po ryju i będzie du** :D
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   

Strzała, no, jak koniecznie musisz płacić gotówką to faktycznie lepiej uważać.

Mam tylko nadzieję, że nie będziesz się bał wynosić aparatu z domu ;)
 
 
Strzała 
Entuzjasta
Boi się krytyki ;)



Pomógł: 2 razy
Posty: 700
Skąd: Szczecin Niebuszewo
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Monastor napisał/a:
Strzała, no, jak koniecznie musisz płacić gotówką to faktycznie lepiej uważać.


Albo zamówię, albo kupię w Sz-nie

Monastor napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że nie będziesz się bał wynosić aparatu z domu ;)


Kupuję go po to, żeby wychodzić z nim na spacerek :D

[ Dodano: Sro 16 Wrz, 2009 15:56 ]
Niedawno dzwoniłem tam i pani powiedziała mi, że w tych sklepach co się zaopatrują to nie ma lustrzanek, ale poszuka po innych :D
 
 
Paweł_G 
Maniak



Pomógł: 6 razy
Posty: 941
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

Myślę że w kwestii dostępności 40D jest już coraz gorzej no i cena nie jest już tak atrakcyjna jak rok temu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15