Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
FOTOGRAFIA ŚLUBNA - pozy, ciekawe ujęcia, ciekawostki
Autor Wiadomość
Kisielh3m 
Początkujący
Moj kotek Vito ...



Posty: 25
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Tez nie widze zadnych zdjec.
Cos mi sie wydaje, ze ten temat to wielka sciema.
Matrixx nie ma zadnych fotek i tylko chce podpatrzec i sie nauczyc jak robic fotki ze slubow.
Ale moim zdaniem ci co robia takie fotki nie beda zdradzac swojej tajemnicy, a tym bardziej, ze z tego zyja.
Jak dla mnie to temat bez sensu.

P.S.
Osobiscie jak bym byl zawodowym fotografem i z tego utrzymywal rodzine to nigdy bym nie zdradzil jak robie te fotki i jakie mam metody, niestety takie jest zycie.
I cos mi sie wydaje, ze zadna zawodowa fotka w tym temacie sie nie znajdzie.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






rybkowski73 
Bywalec



Posty: 114
Skąd: Toszek
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Kisielh3m, Myślę , że nie tak łatwo nauczyć się robić dobre foty ze ślubów z samego tylko patrzenia na nie :wink: . Przede wszystkim talent a pomoże oczywiście sprzęt. To jest trudny rodzaj fotografii i odpowiedzialny przede wszystkim.
Temat nie jest taki zły. Jak zobaczę foty od Matrixx to sam coś wrzucę do oceny.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

po zdjęcia ślubne można zajrzeć na wiele portali gdzie ogłaszają się fotografowie ślubni i mają swoje portfolio.
jak na razie co do tego tematu podchodzę podobnie jak Kisielh3m.
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

To jak mozna obejzec na portfolio to jaki problem i tu wstawic. Ja bym powiedzial ze chyba nie wypada wstawiac zdjecia z czyjegos slubu/wesela bez akceptacji glownych bohaterow.
 
 
zug
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Usjwo napisał/a:
To jak mozna obejzec na portfolio to jaki problem i tu wstawic.

pewnie że można tylko że jeżeli ktoś ma swoje metody i tak jak napisał
Kisielh3m napisał/a:
ci co robia takie fotki nie beda zdradzac swojej tajemnicy, a tym bardziej, ze z tego zyja.

to nie wydaję mi się żeby wstawiał je na forum i chwalił się jak je zrobił :wink:
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2270
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Przez chwilę te zdjęcia były :D nie wiem czy faktycznie robił je autor, ale źle nie wyglądały. Jednakże... nie wiem czy nie targowałbym się poważnie po ich obejrzeniu - gdyby to miał być mój ślub.
 
 
Kisielh3m 
Początkujący
Moj kotek Vito ...



Posty: 25
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Pisze tak, poniewaz jakies 3 miesiace temu bylem na plazy ze znajomymi ktorzy brali slub i wlasnie pomagalem im w noszeniu rekwizytow do zdjec itp.
Zdjecia przepiekne i nawet mlodzi kapali sie w ubraniach ze slubu, no naprawde super.
I powiem, ze jak bym je robil tak jak ten fotograf to bym nie zdradzal tajemnicy gdzie i jak je robie.
 
 
ophiuchus 
Optyczny



Pomógł: 36 razy
Posty: 2270
Skąd: Zamość
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   

Ta pani fotografowała ślub mojej znajomej. Myślę, że zdjęcia są co najmniej przyzwoite. Na wielu z nich jest pozostawiony EXIF. Nic tylko oglądać. :D
 
 
belkot77 
Rozmowny


Pomógł: 8 razy
Posty: 490
Skąd: Miasto świętej wieży
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

Widze ze albo nikt z forum nie robi zdjec na slubach (chociaz wiem ze jest inaczej) albo sie boja zdradzic swoje tajemnice. Ja po ciezkim roku chalturzenia rzucilem to w diably wiec moge wam pokazac pare moich zdjec :mrgreen:

IMG_4395.JPG
5
Plik ściągnięto 9105 raz(y) 104,16 KB

IMG_4394.JPG
6
Plik ściągnięto 9113 raz(y) 294,18 KB

IMG_4189.JPG
7
Plik ściągnięto 9105 raz(y) 278,81 KB

IMG_4162.JPG
8
Plik ściągnięto 9091 raz(y) 240,29 KB

IMG_3978.JPG
9
Plik ściągnięto 9093 raz(y) 202,34 KB

IMG_3948.JPG
10
Plik ściągnięto 9097 raz(y) 140,09 KB

IMG_2568.JPG
11
Plik ściągnięto 9092 raz(y) 286,26 KB

IMG_2411.JPG
12
Plik ściągnięto 9130 raz(y) 155,13 KB

 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Sob 12 Gru, 2009   

belkot77, nie chcę być niemiły ale nie przemawiają do mnie te zdjęcia ślubne.
taka tylko moja opinia... obejrzę może na spokojnie jak będę wypoczęty to będę mógł więcej powiedzieć lub się do nich przekonać. pozdrawiam
 
 
belkot77 
Rozmowny


Pomógł: 8 razy
Posty: 490
Skąd: Miasto świętej wieży
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

Powiem to tak.
Jak napisalem w poscie wyzej to zrezygnowalem z robienia zdjec slubnych. Byly dwa powody laczace sie w jeden. Nie czulem sie dobrze robiac zdjecia slubne. Nie mialem ochoty ich robic i nie widzialem w nich nic fajnego. Dlatego tez moje zdjecia nie zachwycaja. Z drugiej strony jak porownasz moje zdjecia do innych zdjec slubnych to w niczym nieodbiegaja. Wiem bo naogladalem sie duzo takich zdjec. Duzo tez widzialem gorszych od moich. Jeszcze jest sprawa prezentacji zdjec. Zauwaz ze fotografowie slubni maja profesjonalnie przygotowane strony do prezentacji swojego portfolio. Rowniez inaczej ocenil bys zdjecia gdybys obejrzal caly album ze starannie wybranymi i ulozonymi zdjeciami. Trudno abym mogl z tym konkurowac dajac kilka zdjec w poscie.
Wlozylem te zdjecia na forum aby was zachecic do pokazania swoich.
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

belkot77, zdjęcia odbiegają. właśnie o to mi chodzi.
porównywanie własnych zdjęć to "gorszych" nie wiem czy ma cel. w jaki sposób ma to nas czegoś nauczyć ? że jesteśmy lepsi od tych gorszych ? (tak tak.. jaka to satysfakcja wygrać wyścig, kiedy wygraliśmy z gorszymi/wolniejszymi itp. - przecież zawsze wygrywamy ze słabszymi)

Nie oglądam zdjęć patrząc na ich otoczkę ani w jaki sposób są przedstawione.
Po prostu zdjęcia nie są rewelacyjne. Ale jeśli już ujałeś to tak, że nie lubisz, nie czujesz to nie mam żadnych obiekcji co do samego Ciebie, po prostu nie musisz tego usprawiedliwać aż tak bardzo. Wystarczy że "Ci nie pasują" i już :)
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Nie 13 Gru, 2009   

belkot77 napisał/a:
Nie czulem sie dobrze robiac zdjecia slubne. Nie mialem ochoty ich robic i nie widzialem w nich nic fajnego.

Dziwne, to po co tu zaglądasz i wstawiasz zdjęcia, skoro to nuda?

Co do zdjęć to za edmun'em.
 
 
belkot77 
Rozmowny


Pomógł: 8 razy
Posty: 490
Skąd: Miasto świętej wieży
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

SlawGaw napisał/a:
belkot77 napisał/a:
Nie czulem sie dobrze robiac zdjecia slubne. Nie mialem ochoty ich robic i nie widzialem w nich nic fajnego.

Dziwne, to po co tu zaglądasz i wstawiasz zdjęcia, skoro to nuda?


Chyba wyjasnilem to jasno w poscie wyzej? Chcialem was zmotywowac do pokazania waszych zdjec. Nie powiedzialem nuda. Po prostu sprobowalem i wiem ze to nie dla mnie.

SlawGaw napisał/a:
Co do zdjęć to za edmun'em.

Na szczescie zyjemy w demokratycznym kraju i kazdemu moze sie podobac co innego.

Kufa zaczynam zalowac ze wystawilem te zdjecia. Potraficie czlowieka zdemotywowac. Na szczescie klienci zaplacili i byli zadowoleni
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Gru, 2009   

Nie za bardzo rozumiem. Przecież fotografia ślubna to taka dziedzina w której najważniejsze jest żeby młodym się podobało. A nie żeby było technicznie super i artystycznie odjazdowo.

Tak mi się przynajmniej wydaje :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 25