Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Łódzki wątek plenerowy
Autor Wiadomość
Wizjerioner 
Rozmowny
słodko-kwaśny



Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

dr11 dzięki za wiadomość o wątku. Ostatnio praca mnie pochłonęła i nie miałem nawet czasu na forum zawitać. Inicjatywa bardzo zacna i jestem mocno za o czym z resztą wielokrotnie pisałem. Niestety w sobotę 5 grudnia mam imprezę imieninową u kolegi i nie mogę się zjawić, bo się na mnie obrazi na śmierć i życie, a z tym żartów nie ma.
Myślę, że w styczniu będzie mi łatwiej, bo zanosi się na delikatne zluzowanie w pracy itd, więc jeśli mamy stawać w szranki w piciu piwa z grupą wrocławską, to odpowiadam na wezwanie. A co do rozpoznania to kwestia jest prosta Tic Tac. :-)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

1507 napisał/a:
dr11 napisał/a:
Jako, że parę osób się zebrało, to teraz konkretniej. Sobota 5.12.2009, Bierhalle, godz. 18?
Kto się zgadza - przychodzi, kto nie, niechaj pisze co nie tak :)


a jak sie rozpoznamy :?:

Postaram się tam być wcześniej, rezerwacja stolika się nie powiodła, więc zagrzeję miejsce gdzie będzie. Następnie kto przyjdzie, poda pani na wejściu hasło 'optyczne' i zostanie doprowadzony do źródełka ;)

Wizjerioner, no trudno, dołączycie w takim razie w turnusie noworocznym z arietiss'em :)
 
 
HalveS 
Nowy



Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

Pomysl super. Co prawda na forum nie udzielam sie za czesto i nie umiescilem na nim masy fotek, ale mam ochote sie przylaczyc. Niestety w ta sobote nie dam rady, gdyz na przyszly tydzien mam za wiele nauki :)

Mam jednak nadzieje ze przy kolejnym spotkaniu juz uda mi sie zawitac :)
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Widzę, że spotkanie już prawie ustalone :smile:
Cieszę się, że wreszcie coś się ruszyło...
Czy dobrze rozumiem, że jest to termin na 5 grudnia?
Jeśli tak, to jest to jedyny termin w którym niestety nie mogę. Mam urodziny syna i przy okazji duży zjazd rodzinny. Każdy inny dzień (może poza dzisiejszym) wchodzi w rachubę...
Tak czy inaczej zgłaszam swój akces na każdy zlot po 5 grudnia (trochę w ciemno, ale co tam... :smile: )
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

HalveS, Baku, na jednym spotkaniu się raczej nie skończy :D

Jak już wcześniej dr11 sugerował, druga runda spotkania inauguracyjnego jest "planowana" gdzieś na styczeń.

Mam nadzieję że dr11 nie będzie miał mi za złe jak się lekko wetnę w jego "rolę" i powiem: ZAPRASZAMY :)
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Czuję się zaproszony i powiem nawet więcej - będę. A jutro niestety beze mnie, choć za grupę pionierów wzniosę toast na synowskich urodzinach.

Tak sobie pomyślałem, że z styczniem, to musicie jakoś tak utrafić, by nie spowodować kolizji z narodzinami mojego drugiego ancymona....
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Baku, mnie do połowy stycznia nie będzie ale to nie znaczy, że trzeba siedzieć w domu :P Ancymon chyba też nie związuje rąk i nóg na 24h/7d/1tyg ;) Będą chęci, będzie plenum :)
 
 
Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Oczywiście, że nie, ale jednak wypada choćby siedzieć w szpitalnej poczekalni z kwiatkiem gdy żona rodzi, nieprawdaż? A termin w zależności od 'metody badawczej' ma między 7 a 13 stycznia, co nie oznacza że nie nastąpi to wcześniej lub później.
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Baku, rozumiem :)
Tym samym czuję się zobligowany do wypicia za zdrowie Twojego Nowego Potomka ;) :)
 
 
HalveS 
Nowy



Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Mam nadzieje ze w styczniu juz bede mogl pojawic sie na spotkaniu :) Chociaz wtedy juz coraz blizej sesji, ale sie postaram :)
 
 
1507 
Optyczny



Pomógł: 1 raz
Posty: 2264
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

dr11, niestety ja nie mogę w teraz w sobotę :sad:
 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

dr11, potwierdzam obecność
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009   

Kto był - dziękuję, kto nie był - niech żałuje ;) :mrgreen:

1.


2.


3.
Ostatnio zmieniony przez komor Sro 16 Gru, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009   

podsumowując fotki

1 byli
2 pili
3 tak skończyli :mrgreen:
 
 
hijax_pl 
Moderator
click-o-matic!



Pomógł: 472 razy
Posty: 22471
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009   

Taaaa... :)

Powiem tyle: zaczyn był zacny :) Do następnego razu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15