Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Łódzki wątek plenerowy
Autor Wiadomość
Nikonka 
Uczestnik



Posty: 84
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011   

Gdyby był planowany jakiś plener z w Łodzi lub okolicach to jestem zainteresowana, dodam że jestem kompletną amatorką więc proszę się ze mnie nie śmiać :roll: Ale pewnie nadchodząca zima to nie najlepszy czas , w każdym bądź razie wykazuje chęć na dokształcanie się i zbieranie doświadczenia, niekoniecznie w plenerze, może być jakaś asysta w studio :mrgreen:

Pozdrawiam !
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011   

Można jeszcze zrobić "studio" w plenerze i tam pobawić się lampami, parasolkami... :wink:
 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

MM napisał/a:
Można jeszcze zrobić "studio" w plenerze i tam pobawić się lampami, parasolkami... :wink:

każdy sposób jest dobry, byle do przodu :smile:
 
 
Aszex
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

MM napisał/a:
Można jeszcze zrobić "studio" w plenerze i tam pobawić się lampami, parasolkami... :wink:


Termosem i farelką... :mrgreen:
 
 
litlfisch 
Optyczny
litlfisch



Posty: 1660
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

Cytat:
Termosem i farelką... :mrgreen:

zależy od zawartości termosa :wink:
 
 
Aszex
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

Gdyby to było coś ten_tego to byłby duży problem z pionem i poziomem i ostrością... :twisted:
 
 
Nikonka 
Uczestnik



Posty: 84
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob 03 Gru, 2011   

Aszex napisał/a:
Gdyby to było coś ten_tego to byłby duży problem z pionem i poziomem i ostrością... :twisted:



wtedy dopiero wyzwala się w człowieku 100 % kreatywności :P
 
 
kajtek19891 
Nowy


Posty: 24
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Jeżeli byłoby coś organizowane również jak najbardziej bym się pisał.
Głównie zajmuję się gadami, pająkami, macro także póki co nie mój sezon więc "klasyczniejszym" plenerem bym się zadowolił i chętnie podejrzał bardziej zaawansowanych :)
W razie czego służę rf 603, lampkami, softami, parasolkami itd, reszta to graty macro.

PS. Może miałby ktoś użyczyć na kilka minut do przestrzału "sławne" m42?
Najchętniej Takumar 50/1.4, Industar 61L bądź nawet heliosik. Nie ruszałem jeszcze starej optyki, z ciekawości bym podpiął na kilka chwil.

[ Dodano: Czw 12 Kwi, 2012 15:18 ]
Może jakiś łodzianin poratuje... na sobotę (14.04.2012) potrzebuję pożyczyć 50/1.4. Mój trafił do serwisu a jak na nieszczęście dzisiaj zadzwonił stary przyjaciel z prośbą o zrobienie zdjęć na ślubie. Jedynie USC, bez kościoła i wesela.
Obiektyw będzie pracował około 30 minut. W zastaw mogę dać np. 100/2.8 macro + osłona + pierścienie pośrednie z przeniesieniem automatyki, jeżeli będzie mało dorzucę coś . Jeżeli ktoś ma wątpliwości możemy spisać umowę na podstawie np. dowodu osobistego.
Ślub jest w sobotę o 15:30.
Jeżeli nic nie skołuję pozostaje mi 28/2.8... ale to już ciut szeroko, szczególnie na 5d.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14