Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 01 Sty, 2011
REPORTAŻ 2010
Autor Wiadomość
quake222 
Bywalec


Posty: 146
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

panowie i co sadzicie o iso 3200 w a350 ?
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

quake222 napisał/a:
panowie i co sadzicie o iso 3200 w a350 ?


a jest takie :lol: :wink:
 
 
f11whocares 
Bywalec
pstryk


Posty: 184
Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

quake222 napisał/a:
panowie i co sadzicie o iso 3200 w a350 ?


Co? No ze jest raczej bardzo slabo w wiekszym rozmiarze zdjec.
 
 
krzys13k 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 450
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

quake222, co do ISO 3200 - ciesz się, że je masz, bo niektórzy nie mają wcale ;)

A warunki na Twoich zdjęciach są bardzo trudne (jak na taki sprzęt), więc nic dziwnego że jakość nie jest najlepsza. Jednak wydaje mi się, że nie chodzi tu tylko o wysoką czułość, przede wszystkim te zdjęcia wyglądają mi na zbyt słabo naświetlone. Jeśli brakuje światła w obiektywie i czułości w aparacie to może spróbować przynajmniej porządnie je rozjaśnić i odszumić na komputerze?

Ja też wrzucę swój pierwszy reportaż, Mistrzostwa Polski Modeli RC On-Road, Kraków. Przekonałem się na własnej skórze, że obiektyw ze światłem 2.8 to podstawa jeśli chce się na poważnie zajmować fotografią przy sztucznym oświetleniu. :mrgreen:

Nr 6.

a.


b.


c.


d.


e.


f.


g.


h.


i.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010   

hehe, miałem kiedyś taki samochodzik, sprzedałem za bezcen :sad:
 
 
dawid_gaszynski 
Rozmowny
gaszynski.pl



Pomógł: 1 raz
Posty: 446
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010   

Cytat:
panowie i co sadzicie o iso 3200 w a350 ?

Przy takich małych zdjęciach trudno cokolwiek ocenić :mrgreen: Jak się zamieszcza tej wielkości zdjęcia to można na wiele sobie pozwolić.
 
 
panmarecq 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 331
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010   

krzys13k mi najbardziej potoba się zdjęcie b ale ogólnie to ja bym zrobił więcej zdjęć samym kierowcom pokazać ich skupienie, szczesciejak wygrali i smutek jak przegrali ;) . Same samochodziki są nudne.
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

7. Berlin - United Buddy Bears

a.

b.

c.

d.

e. Mis Polski

f. Kuluary...

g. Prosze nie krzyczec na Misia
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

cybertoman Ladne i kolorowe, kuluary 7f najlepsze
krzys13k na wiekszosci ostrosc jest chyba nie tam gdzie trzeba, (h) - czadowe, najlepsze.
Jak zobaczylem 6a to dalem sie nabrac, chyba dlatego ze sam mam podobne tylko "normalnych" rozmiarow.
8.
a)


b)


c)


d)
Ostatnio zmieniony przez Wujek_Pstrykacz Pon 08 Mar, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
witkot 
Optyczny



Pomógł: 5 razy
Posty: 1206
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

Jedno ujęcie z wypadu za miasto

IMG_4964a.jpg
9.
Plik ściągnięto 4789 raz(y) 180,78 KB

 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

Wprawdzie Wikipedia to nie miarodajne zrodlo, ale tam pisze ze reportaz to minimum 3 zdjecia i tego sie trzymajmy

Cytat:
Fotoreportaż – fotograficzna zaangażowana dokumentacja życia, najczęściej przedstawiająca historie zwykłych ludzi. Stanowi zestaw min. 3 fotografii, ukazujących czas, miejsce, niewyreżyserowane zdarzenia i bohaterów w ich naturalnym środowisku
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Pomógł: 18 razy
Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

Usjwo 8 a i c jest dla mnie najlepsze
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

cybertoman, gdzieś Ty był, jak Cię nie było? :mrgreen: Fajne te miśki, choć nieco kiczowate (chyba z założenia), a esencją kiczowatości jeeeeeest misieeeek numeeeeeeeerrrr... 7d. :wink: Ale zdjęcia super, najlepsze 7f.
Usjwo, zdecydowanie 8a i c.
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Sob 06 Mar, 2010   

kasiakaaz napisał/a:
gdzieś Ty był, jak Cię nie było
Berlin - setki muzeow, tanio - na zime jak znalazl.

kasiakaaz napisał/a:
kiczowate (chyba z założenia),
Kazdy mis pomalowany jest przez artyste z innego kraju, na stopce jest flaga narodowa i dane osobowe malowacza. 7d - po fladze - jest z Egiptu... Wystawa aktualnie jest na dworcu glownym w Berlinie, wpadlem w nia zupelnie przypadkowo.

Usjwo napisał/a:
Stanowi zestaw min. 3 fotografii
Z tego co mi wpajano to reportaz musi zawierac przynajmniej 1 x totale - ogolne umiejscowienie akcji we wszechswiecie, 1x pokazanie tla akcji i minimum 1 zblizenie - dlatego 3 minimum, ale 3 zblizenia tez nie tworza jeszcze fotoreportazu. Za "totale" moze sluzyc tez tytul np. Shanghai, musza to byc jednak ogolnie znane miejsca, nie jak np. Kowalowka. Autka mi sie podobaja, a szczegolnie. Tzn. "a" szczegolnie.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

Misie kiedyś były w naszej osra... stolicy ;) TUTAJ info z wiadomości, moje zdjęcia niestety gdzieś wcięło :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 19