Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wujek_Pstrykacz
Sro 30 Cze, 2010
Fotografia inna Styczeń-Czerwiec 2010
Autor Wiadomość
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

kufel, ladnie, 9 musi sie podobac
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Panowie, 9 i 11 po prostu miodne!
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

Dzięki :)
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

również dzięki :)
 
 
dr11 
Optyczny


Pomógł: 54 razy
Posty: 3810
Wysłany: Sob 16 Sty, 2010   

12. Odbiór.
 
 
Tadeuszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010   

13. soczysta 'rzeczka'


oryginał http://plikownia.4game.pl...EQ0GuKh/orr.jpg
 
 
Pstryczek 
Rozmowny



Posty: 205
Wysłany: Nie 17 Sty, 2010   

Taki sopelek :)

14.

glut.jpg
Plik ściągnięto 5031 raz(y) 125,59 KB

 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sty, 2010   

15. 'Po wybuchu...'

Chciałem z innej, ciekawszej, perspektywy, ale ochrona nie wpuszcza, a kierownika budowy złapać trudno... :neutral:
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

No bombowa sprawa ta 15-stka.



16. Chorwacja, slady wojny
 
 
feniks
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Proszę o wyrozumiałość. Moja pierwsza fotka na tym forum. Wykonanie 6 latki, siostry, która bawiąc się przyniosła do domu śnieżkę i rękawiczki. Zaznaczam, że trzymała pierwszy raz aparat w ręce. Zdjęcie nie idealne, ale jestem z niego bardzo zadowolony.

17. Natalia


Uwagi oczywiście mile widziane.

Pozdrawiam,
Damian
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Pasuje jak ulal do tematu "fotografia dla scislych" - 6-sciolatka fotografuje sobie sniezynke i rekawiczki nie umieszczajac ich w centrum! Super! Tak jej sie podoba - i wszystko jasne.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

cybertoman, 16 trochę inaczej bym kadrował (może nie tak centralnie i trochę bardziej od dołu), generalnie robi wrażenie! Trudno mi też ogarnąć jakiej wielkości jest krzyż. Podpowiesz?

feniks, no to Twoje czy siostry? Twoje w sensie - pierwsze przez Ciebie wstawione, tak? :wink: Gdybyś nie opisał historyjki, zastanawiałbym się po co i skąd się wzięła rękawiczka ze śniegiem na 'bezśnieżnym' parapecie... :wink:

Dzisiaj poczynione:
18. 'Rzeka':


19. Cienie:
 
 
feniks
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Cytat:
feniks, no to Twoje czy siostry? Twoje w sensie - pierwsze przez Ciebie wstawione, tak? :wink: Gdybyś nie opisał historyjki, zastanawiałbym się po co i skąd się wzięła rękawiczka ze śniegiem na 'bezśnieżnym' parapecie... :wink:

Siostry. Oczywiście, jak zobaczyła nowy aparat to zaraz musiała narobić zdjęć. Obstawiam, że chciała sfotografować sąsiedni plac, ale że taka mała to trochę krzywo i parapet wzięła : ) Śnieżka i rękawiczka odłożona, gdy po aparat sięgała. Zresztą mój awatar to też jej robota. Praktycznie oryginał bez obrabiania. BW ustawione w aparacie.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

feniks, tak czy owak wstawiaj swoje, bo łatwiej wtedy komentować ;)
 
 
feniks
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Dobrze. Żeby wyrównać, wstawię lampę. Właściwie pół, gdzie podoba mi się jak światło pada.
Aparat mam od wczoraj, więc proszę o wyrozumiałość.

20. Prosta lampa, właściwie obejrzeć można samo ujęcie.


21. I coś czego nie powinienem był pokazywać. Czyli moje biurko z mocnym filtrem.
Zastanawiałem się, czy nie wstawić oryginału. Nie każdemu podpasuje taka fotografia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 20