Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: goltar
Sob 01 Sty, 2011
FOTOGRAFIE IMPREZ 2010
Autor Wiadomość
icegrub 
Uczestnik



Posty: 77
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

To jeszcze ze dwa dla tych którzy planują 135L, a jeszcze nie kupili.
Ze spektaklu "Pieśń o Bogu Ukrytym"
11.
12.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

icegrub, zdjęcia fajne, ale nasuwa mi się pytanie czy masz jeszcze jakiś inny obiektyw niż 135L? :mrgreen:
 
 
icegrub 
Uczestnik



Posty: 77
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Kilka tyg temu sprzedałem swój cały poprzedni sprzęt, zastanawiałem się czy zostawić sobie 70-200 f4 i dokupić 85 f1.8, czy sprzedać wszystko wraz z aparatem kupić starą ale jak dla mnie nową, celną, ostrą, ciężką, lepsza 1dynkę i poczciwy jeden obiektyw jak na razie tylko jeden! W planach 35mm, jak będzie mnie stać na f1.4 to na pewno będzie to następny obiektyw który trzeba mieć. SlawGaw,a ty jakie masz obiektywy?
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

icegrub, dobre, klasyczne kadry, ale mało ekspresji jak dla mnie...
katharsis, u Ciebie z kolei ekspresja jest, natomiast kadry są kiepskie. Tylko nie myśl, że to jakiś odwet... :smile:
BTW...
katharsis napisał/a:
jaad, jakoś to nie do końca mi podchodzi; masakryczne światło i trupia skóra, kadr też jakoś nie... Masz lepsze.
Jeśli można, to chętnie dowiem się dlaczego uważasz, że światło jest "masakryczne"?
SlawGaw, świetne, szkoda, że nie kadrowałeś staranniej tła.

[ Dodano: Pią 22 Sty, 2010 13:50 ]
icegrub, 11 i 12 nie leżą mi kadrowo - strasznie statyczne te zdjęcia...
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

icegrub, moje pytanie było przewrotne i miało sugerować abyś pokazał jakieś zdjęcia z innej ogniskowej.
Moje szkła? Hm, mam ich sporo, ale z różnych bajek i czasów, od M42, przez manuale na Nikona, po stare AF Minoltowskie, a na tego typu imprezy zabieram Tamrona 17-50 2,8, stare Minolty AF 50 1,4 oraz 80-200 2,8, jeśli jest w planach użycie lampy błyskowej to także Sony 16-105. Gdyby mi płacono za takie zdjęcia to pierwszym szkłem które bym dokupił byłby CZ 135 1,8.

jaad75 napisał/a:
szkoda, że nie kadrowałeś staranniej tła

Masz jakieś sugestie, jak byłoby lepiej?
To nie jest jedyne ujęcie jakie zrobiłem, ale to pierwsze, tamtych na razie nie pokażę, bo może jakieś trafi na konkurs lub wystawę, a może nigdzie.
 
 
icegrub 
Uczestnik



Posty: 77
Skąd: Wlkp
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

SlawGaw Gratuluję dorobku różnorodnego sprzętu. W moim przypadku było trochę inaczej wszystkie obiektywy i korpusy zawsze były to tylko ze znaczkiem przyszedł czas na zmianę i sprzedałem wszystko co miałem, kosztem jednego dobrego obiektywu oczywiście w miarę możliwości sukcesywnie będę uzupełniał szklarnię. Jeśli chodzi o wspomnianego przez Ciebie CZ 135 f1.8 Jest to naprawdę wspaniały obiektyw ale nie mój system, a także zakres finansowy.
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

icegrub, ja także używam sprzętu Canona, znaczek Canon mam na deklu. Więcej o tym tu:
http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?t=6344
 
 
icegrub 
Uczestnik



Posty: 77
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

A teraz dla wszystkich którzy lubią Panią Irenę Jarocką Kobieta ma prawie 64 lata!!!
13.
14.
15.
16.
 
 
katharsis 
Uczestnik
ambitna canonierka


Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

zdjęcia 15 i 16 się podobają - kadr, moment, kompozycja. W 14 trochę przeszkadza centralny kadr, mnie przynajmniej. Natomiast 13 - masakra. Nie od strony technicznej - to - jak zwykle u Ciebie - nie budzi zastrzeżeń, ale patrzenie na tą do bólu ponaciąganą twarz z nienaturalnie uformowanymi powiekami - to boli. Nie watpię, że to rzadkie u 64-latek w naszej szerokości geograficznej, ale w wypadku pani Jarockiej ostrość i rysunek 135l nie jest zaletą, wręcz przeciwnie :roll:
 
 
icegrub 
Uczestnik



Posty: 77
Skąd: Wlkp
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

katharsis Czasu nie jesteś w stanie zatrzymać, a chwile uchwyconą w aparacie tak. Nie zwracaj uwagi na twarz, tylko na serce miałem możliwość chwilę porozmawiać z artystką i nawet złapać za ramię, bardzo ciepła i szczera Kobieta.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

icegrub napisał/a:
Kobieta ma prawie 64 lata!!!

To już chyba nic nadzwyczajnego w naszych czasach...
Podzielam zdanie katharsis :wink:
My raczej nie mieliśmy okazji złapać jej za ramię i dlatego nie wiemy jakie ma serce ;) Widzimy fotografię ;)
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Pią 05 Lut, 2010   

icegrub, katharsis chyba chodzi o to że zdjęcie 13, jest zbyt wyostrzone, co nie jest korzystnie dla zdjęcia i pani Jarockiej.
 
 
mac.serafin 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 151
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

To ja dodam trochę z bielskiej zadymki jazzowej.
17.

18.

19.

20.

Więcej na:
http://mserafin.wordpress.com/
 
 
SlawGaw 
Optyczny



Pomógł: 48 razy
Posty: 1886
Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

Z pewnego wernisażu.
A700 Minolta 50 1,4 3200 1/40 f/2

21.
Ostatnio zmieniony przez RobertO Czw 11 Lut, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oranżewski 
Optyczny



Pomógł: 15 razy
Posty: 1202
Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

he. mocne :mrgreen: .
p.s. rozpraszają ceny na środku, ale nie ma co narzekać. moment, pomysł i wykonanie dobre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16