Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Szumofilia
Autor Wiadomość
Bumber 
Maniak



Posty: 857
Skąd: Sierpc/Warszawa
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Ruslan, dla mnie oba zdjęcia lepsze niż te w galerii. IMO szum lepiej komponuje się w tym przypadku z czernią i bielą.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Ruslan, 26,27 maja potencjal, ale 500x800 to za malo, to swietnie bedzie na scianie wygladac. Ziarno (uuups, szum) bedzie lepiej widac, zabawe z ostroscia - pieterka sie ladnie oddziela, a na tym malym trza se to wyobrazic. 27 - bomba.
 
 
bbeeaa 
Entuzjasta



Pomogła: 1 raz
Posty: 584
Skąd: Czerniewice
Wysłany: Pią 22 Sty, 2010   

Ruslan, co tylko spodoba mi się jakieś zdjęcie (w różnych działach), okazuje się, że to Twoja robota. Czy jest jakaś dziedzina, która Ci nie leży?

PS Może mi pomożecie? Co może być przyczyną tego, że nie mogę zaimportować zdjęć z karty pamięci? Jakby komputer jej nie widział.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Tworas, Bumber, cybertoman, bbeeaa, dziękuję za wszystkie komentarze i uwagi :smile:
bbeeaa, nie przesadzaj. Póki co nie mogę jeszcze powiedzieć, że 'cokolwiek' mi leży. Szukam, szukam... Pewnie za kilka dobrych lat wyklaruje się co mi 'leży' ;) Zdjęcia zrzucasz przez czytnik czy kablem z aparatu?
 
 
bbeeaa 
Entuzjasta



Pomogła: 1 raz
Posty: 584
Skąd: Czerniewice
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Nie przesadzam, zwyczajnie tak odbieram Twoje prace.
Zrzucam przez czytnik. A właściwie zrzucałam. :(
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

bbeeaa, a pracujesz na laptopie czy stacjonarnym ? ja już kilka razy (dokładnie to dwa :razz: ) widziałem, że te gniazda w laptopach padają...

proszę o opinie :wink: :
28.


29.
 
 
kmosw 
Entuzjasta



Posty: 517
Skąd: Birmingham
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

Tworas, takiego Wrocławia jak na 29 nie widziałam jeszcze, podoba mi się.
 
 
garreth 
Maniak
Nikonier-analogowiec



Pomógł: 16 razy
Posty: 975
Skąd: W-wa/Jastrzębnik
Wysłany: Sob 23 Sty, 2010   

MZ 28 byłoby ciekawsze bez tej rozmazanej postaci ;)
29 - nie wiem, co to za czarna plama w LG, ale trochę psuje odbiór zdjęcia :)
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010   

kmosw, miło :wink:

garreth, pomysł miałem taki by właśnie to co Ci się nie spodobało postarzało bardziej zdjęcie :razz: dzięki za opinię :wink:
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010   

Świątecznie i z szumami :)

30.
 
 
piwonia 
Uczestnik


Pomogła: 1 raz
Posty: 86
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Zastanawiam się jaki jest sens fotografowania świeczki świątecznej z choinka :)
Rozumiem, że wersja zdesaturowanej sepii miała podkręcić walory artystyczne zdjecia, ale niestety moim zdaniem się nie udało.
Estetyka to nie wszystko. Temat też jest ważny.
 
 
cybertoman 
Optyczny
AmatorFotografowania



Pomógł: 11 razy
Posty: 2906
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

31. Ogladanie
 
 
edmun 
Optyczny
Niemarkowy



Pomógł: 46 razy
Posty: 4761
Skąd: UK
Wysłany: Pią 29 Sty, 2010   

temat tematem... ale ja to robiłem całkowicie zaparowanym aparatem i nawet nie widziałem czy trafiam manualnie z focusem :)
chociaż po co się tłumaczyć, nie ważne jest jak się robiło ale jak wygląda.
a że wygląda kiepsko - to coś pomyślę następnym razem
 
 
hajhet 
Rozmowny
tak jest.



Posty: 213
Skąd: Głogów Małopolski
Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

Dawno nic nie pisałem :) W związku z tym witam w nowym roku.
32. Puzołn.

 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Sty, 2010   

hajhet, podoba mi się, ale uważam, że trochę za dużo dołu ;)
33. Centrum Warszawy kilka dni temu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14