Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: goltar
Sro 26 Sty, 2011
TRZECI WIRTUALNY PLENER
Autor Wiadomość
Bumber 
Maniak



Posty: 857
Skąd: Sierpc/Warszawa
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Numer 2 już kiedyś widziałem, podoba mi się, ale bardziej do tego tematu pasuje mi zdjęcie nr 11, na które oddam swój głos. :)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Wojteo 
Bywalec
jotpegopstrykacz



Posty: 190
Skąd: Domaniewice
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Głosuje na zdjęcie nr 11.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Posty: 9854
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Głosuję na zdjęcie nr 2/wersja na ciemnym tle/
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

a ja na dyszke! :)
 
 
krisv740
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

ja na 2!
jest parę dobrych zdjęć, ale pod tytuł/motyw przewodni tego pleneru to mi najbardziej leży...
 
 
Rafał Celadyn 
Rozmowny
Rafał



Posty: 212
Skąd: Małopolska
Wysłany: Wto 09 Lut, 2010   

Mój głos na 11,ma klimat...
 
 
krzys13k 
Rozmowny


Posty: 451
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Mnie też 2. się najbardziej podoba.
 
 
Lotuk 
Uczestnik


Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

dla mnie tematyce najbardziej odpowiadają 11,12 i 13
ale ostatecznie oddaje głos na 11
 
 
lupo57 
Optyczny
wiem że nic nie wiem



Posty: 1523
Skąd: Milanówek
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

numer 2 i 13 są faworytami
ale mój głos oddaję na 2
 
 
szaleniec 
Rozmowny
dopiero śę ócze ;)



Posty: 321
Skąd: Kępno
Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   

No to moja kolej:)

1. Zdjęcie fajne i przyjemne.
2. W przeciwieństwie do większości to zdjęcie tak średnio mi leży. Nie wiem może nie umiem otworzyć swojego umysłu.
3. Zdjęcie było moim faworytem do pewnego czasu, no jest fajne i kolega zastosował ciekawą obróbkę.
6. Fajny pomysł i ciekawa fotka:)
8 i 9. Nie widzą mi się obróbki w tych zdjęciach, jak dla mnie trochę przesadzone;)
10. Zdjęcie śmieszne i przyjemne ale jak dla mnie mało na temat;)
11. Świetne.
12. Ciekawy pomysł i wykonanie.
13. Fajne ale... sam nie wiem ;)
14. Zdjęcie fajne i ciekawie zrobiona obróbka:)

A głosuję na zdjęcie nr 11 bo jakoś najbardziej pasuje mi tu do tego tematu :D Wykonanie i obróbka świetna:)

P.S. Chciałem podziękować Edmunowi za oddany głos na moje zdjęcie, to bardzo cieszy:) Wiem że mógłbym lepiej, będę się starał :)
 
 
ghost 
Optyczny
związkowiec :)



Posty: 3214
Skąd: Silesia
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010   

gratulacje dla wszystkich startujących, bo temat niełatwy do zinterpretowania.

patrząc na całość - często cała senność zawarta jest w tytule. połowę zdjęć można by wystawić w kompletnie innym temacie, tylko po zmianie tytułu ;-) i to moim zdaniem nie jest dobre.

składanki to już zupełnie nie przypadły mi do gustu.

ciekawe moim zdaniem są 2 i 10.

głos oddaję na 10.
 
 
goltar 
Optyczny



Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 13 Lut, 2010   

Wyniki „Trzeciego wirtualnego pleneru” forum Optyczne.pl

Temat konkursu: „We śnie”.

Do konkursu zgłoszono 15 zdjęć.
Łącznie oddano 33 głosy.

III miejsce z 4 głosami zdobyło zdjęcie: nr 13, którego autorką jest masza.

II miejsce z 8 głosami zdobyło zdjęcie nr 11, którego autorem jest mnich.

I miejsce i zwycięstwo wynikiem 11 głosów (33%) zdobyło zdjęcie nr 2, którego autorem jest Daimon.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, szczególnie że walka o wygraną była do samego końca :)
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce.
Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcie.

2.jpg
Plik ściągnięto 7410 raz(y) 145,5 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 18