Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: komor
Nie 01 Sty, 2012
FOTOGRAFIA LUDZI - ULICA 2011
Autor Wiadomość
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   FOTOGRAFIA LUDZI - ULICA 2011

FOTOGRAFIA LUDZI - ULICA 2011
street-photo
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

No to ja zaczne jako pierwszy w 2011, ale zdjecia z grudnia 2010. Po ostatnich eksperymentach, kilka pstrykow z ulic Hanoi

1. Glownym srodkiem trasportu sa dwuslady


2. Niektorzy jeszcze sie nie wyspali

3. Kroj undurow indochinskich caly czas modny, pomimo ze Francuzow juz dawno nie ma.


4. Nawet mieszkajac w Chinach mozna byc zaszokowanym ruchem na ulicy

5. Mazoleum wodza

6. i troche blizej

7. Nie kazdemu sie jednak fotografowoanie podoba

8. U szewca

9. i u stolarza

10. za waskimi bramami toczy sie zycie

11. najwazniejsza jest herbatka

12. i dwa z beckstage'u wiec jakosc nienajlepsza :mrgreen:

13.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Hehe Usjwo, 7 najlepsza ;) Pozostałe też ciekawe ;)
 
 
kasiakaaz 
Optyczny
wciąż jasnozielona


Pomogła: 15 razy
Posty: 2031
Skąd: Buraczane Pole
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Mnie też 7 się najbardziej podoba. :mrgreen: Pozostałe też bardzo na tak. Fajnie masz w tych Chinach... :wink:
 
 
arietiss 
Optyczny
arietiss



Pomógł: 10 razy
Posty: 3728
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Dobrze, ze groził tylko palcem, a nie sięgnął do kabury... :wink:
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Im wiekszy rezim tym mundury bardziej kolorowe i tym bardziej fotografowac nie wolno. Tam nie bylo zadnego zakazu.
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Usjwo napisał/a:
ja zaczne jako pierwszy w 2011

Mocne otwarcie :smile: Foty jak zwykle interesujace.
Usjwo, orientujesz sie moze czy te maski na twarzach to wietnamczycy noszą z powodu smogu czy SARS?
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Sunders napisał/a:

Usjwo, orientujesz sie moze czy te maski na twarzach to wietnamczycy noszą z powodu smogu czy SARS?

Raczej chodzi smog, SARS to byl w 2002 (chyba) i juz nikt o nim nie pamieta. Jezeli chodzi o chinczykow to oni nosza maski, kiedy sa przeziebieni/chorzy, zeby innych nie zarazac
 
 
PiotrOs 
Bywalec



Posty: 177
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Z nowym rokiem mocnym krokiem...swietna seria Usjwo :mrgreen:

Nr 7 na granicy ryzyka, hehe...bardzo mi sie podoba. Ale "Kapral Warzywniak" z trojeczki najbardziej :wink:
 
 
Tworas 
Entuzjasta



Posty: 715
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Usjwo, bardzo fajna seria! :)
po zrobieniu zdjęcia 7 nie miałeś nieprzyjemności ? :P
 
 
Usjwo 
Optyczny



Pomógł: 25 razy
Posty: 4172
Skąd: Shanghai
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Tworas napisał/a:

po zrobieniu zdjęcia 7 nie miałeś nieprzyjemności ? :P


Eee tam, oddalilem sie spokojnie w, z gory zaplanowanym, kierunku :razz: . Wystroil sie jak choinka, a potem sie dziwi ze mu zdjecia robia. :mrgreen:
 
 
ov_Darkness 
Rozmowny



Pomógł: 5 razy
Posty: 464
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

13. śliczna!
 
 
handlowiecupc 
Nowy



Posty: 13
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Dla jasności by nie było, że się "miszcz" znalazł. Sporo podróżuję i niebawem czeka mnie kolejny ciekawy wypad, więc szukam technicznego natchnienia. Od kilku lat mam w miarę przyzwoity aparat (Minolta A200) ale fotki, które przywożę nie mają tego "czegoś". Twoje biją moje na głowę wartościami technicznymi jak GO czy rozpiętość tonalna, ale wciąż nie znajduję w nich tego, co by mnie miało do Wietnamu przekonać. Pomimo iż posiadam trochę wiedzy teoretycznej i do focenia nie używam trybu auto, to i tak to co oglądam na monitorze nie oddaje magii miejsc, które widziałem. Zastanawiam się czasem czy te albumowo-kalendarzowe doskonałości to efekt wybrany spośród 10000 klików, obróbka po fakcie czy jednak kunszt operatora. Oczywiście wiem, że wszystko na raz, ale chyba ja jedyne co mogę osiągnąć to 2 pierwsze... Noszę się z zamiarem nabycia lustra ale obawiam się, że to niewiele pomoże. Po prostu nie umiem focić (dla zainteresowanych moje męczarnie http://picasaweb.google.com/kablowka ). Jaką optyką robiłeś te fotki ? Czy gdzieś piszesz o swoim pobycie bo za rok planuję Wietnam z Kambodżą ?
 
 
kufel 
Optyczny
PentaX albo śmierć!



Pomógł: 29 razy
Posty: 5762
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Usjwo, fajna seria
czy 13 nie odszumiona za bardzo? (vide beton)

Usjwo napisał/a:
Jezeli chodzi o chinczykow to oni nosza maski, kiedy sa przeziebieni/chorzy, zeby innych nie zarazac
altruizm godny pochwały :)
 
 
jaad75 
Temu Panu już podziękujemy
Klub Pierdzieli



Pomógł: 474 razy
Posty: 16537
Skąd: Salwator
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Jak dla mnie 2 fajna, a 6 podobało mi się w wersji czarnobiałej z tryptyku - takie szersze wyglądałoby jeszcze lepiej. Poza tym... Szczerze mówiąc nie zaciekawiły mnie szczególnie - pokazywałeś już znacznie lepsze i bardziej przemyślane zdjęcia, a sama egzotyczność miejsca jakoś nie jest tu dla mnie wystarczającym wabikiem..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14