Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Test Olympus Zuiko Digital ED 50-200 mm f/2.8-3.5 SWD
Autor Wiadomość
RobertO 
Administrator



Pomógł: 6 razy
Posty: 1150
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   Test Olympus Zuiko Digital ED 50-200 mm f/2.8-3.5 SWD

Zapraszam do lektury i dyskusji

http://www.optyczne.pl/in...ywu&test_ob=147
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






as... 
Entuzjasta



Pomógł: 4 razy
Posty: 730
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

patrząc na jego rozdzielczość i winietowanie,

canon i jego L ki wypadają jakoś tak słabo :razz:
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14008
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

A wziąłeś pod uwagę, że L-ki są testowane na 8 Mpix a Olek na odpowiedniku 16 Mpix?
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

Ja bym wlasnie powiedzial, ze ten ZD nie wypada jakos rewelacyjnie. Ostrosc jak na 4/3 nie powala. Dla posiadaczy Olka dobrze by bylo, zeby Tamron szybciutko wypuscil 70-200 na ich bagnet.
 
 
as... 
Entuzjasta



Pomógł: 4 razy
Posty: 730
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

nie wziąłem pod uwagę 16mln matrycy.... :oops:
Ostatnio zmieniony przez goltar Sro 31 Gru, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
andytown
Uczestnik


Posty: 56
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

Mam pytanko czy Optyczni planują test obiektywów 14-35 i 35-100 w najbliższej przyszłości?
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

W tym roku na pewno nie :)
 
 
EuroLiberty 
Nowy


Posty: 6
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

Dobry obiektyw stanowiący świetne uzupełnienie E-3 z 12-60 SWD.
 
 
Itey 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 247
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

też uważam, że kolejny obiektyw pokazujący siłę 4/3, bo taka jakość przy <1kg wagi to niezłe osiągnięcie. Poza tym porównując z 70-200 różnej klasy porównujemy zoom 4x z zoomem <3x więc tym bardziej mi się ten obiektyw podoba.
 
 
GALILEUSZ 
Początkujący



Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Gru, 2008   

Bardzo dobry obiektyw. W teście autorzy sugerowali, że może wybrać jakiś zamiennik Sigma, może Tamron do Olympusa by się przydał. Moim zdaniem różnica jest za mała, żeby kombinować. Olympus jest naprawdę idealny do tego systemu. Dlatego raczej niezależni nie będą mieli zbyt wielkiej sprzedaży w systemie 4/3.
 
 
k_u_b_a
Uczestnik


Posty: 63
Wysłany: Czw 01 Sty, 2009   

Miałem starą wersję i portrety z niego o wymiarach 50x60 wiszą w domu i do tej pory budzą mój podziw do możliwości tego obiektywu.
 
 
avalon 
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Posty: 104
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009   

MC ...nie wiem czy dobrze, Tamron musiałby się mocno nagimnastykować i dać naprawdę coś rewelacyjnego, żeby skusić swoim szkłem. A do tego jak podpinam olkowe szkło to mam pewność, że nie rozczaruje mnie pod względem bf/ff. Często pozorna oszczędność rzędu 500-600 stówek nie wychodzi na zdrowie, szkoda czasu na kombinowanie.
 
 
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009   

avalon, ten Tamron w swojej cenie jest rewelacyjnym, swiatlosilnym teleobiektywem.
 
 
krzysiek29 
Rozmowny


Pomógł: 1 raz
Posty: 239
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Czy można postawić znak równości pomiędzy takimi zestawami:
Oly E-3 z Z ED 50-200 2.8-3.5 SWD a C 50D z 100-400 4.5-5.6 IS . Szumy lesze w 50D natomiast światło w Olku. Czy ktoś bawił 50D i E-3 z tymi szkłami?
 
 
goltar 
Optyczny



Pomógł: 33 razy
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

krzysiek29 napisał/a:
Czy można postawić znak równości pomiędzy takimi zestawami:
Oly E-3 z Z ED 50-200 2.8-3.5 SWD a C 50D z 100-400 4.5-5.6 IS . Szumy lesze w 50D natomiast światło w Olku. Czy ktoś bawił 50D i E-3 z tymi szkłami?
Absolutnie nie można. E-3 + 50-200 to na FF zakres 100-400, 50D +100-400 to na FF 160-640...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15