Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
cyfrak do 1300 zł
Autor Wiadomość
malachim 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   cyfrak do 1300 zł

Hej

Planuje zakup jakiegoś cyfraka tak do 1200,1300 zł.Jestem pół amatorem:).Aparat będzie mi potrzebny na wyjazd wakacyjny do tropików. Będę robił duzo zdjęć w plenerze(architektura,ludzie), wew. budynków jak i sesje nocne pewnie też sie zdarzą.Może to być zwykła małpka(zależy mi aby zdjęcia realistycznie wyszły a nie jestem profesonalistą),lub małpka z mozliwościami do nauki (częściowy manual).Poza tym zależało by mi na tym aby jak najmniej szumiał przy małym oświetleniu (w porównaniu do innych cyfraków).
Jeżeli chodzi małpki to mam na myśli:

Fujifilm FinePix F100fd/F50fd
Lumix DMC-TZ5
http://www.optyczne.pl/po...d0=618&add1=604
Nie wiem jak awaryjne sa Fuji???.
Inne sugestie mile widziane.
Co do cyfraków z manualem częsciowym/calkowitym nie mam pojęcia co wybrać.Prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

A dlaczego nie Panasonic Lumix DMC-FZ18, lub Canon PowerShot S5 IS ?
 
 
malachim 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

mnich napisał/a:
A dlaczego nie Panasonic Lumix DMC-FZ18, lub Canon PowerShot S5 IS ?



A co myślisz na temat FujiFilm finepix S9600????,czytałem na różnych forach o S5IS jak i SX 100 i nie były pochlebne.Co myślisz o awaryjności fuji???
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

malachim napisał/a:
Co myślisz o awaryjności fuji
Akurat na ten temat słyszałem niewiele, ale dlatego że sie tym nie interesowałem. Nie przesadzajmy jednak z tak z tą awaryjnością.
 
 
Monastor 
Optyczny



Pomógł: 49 razy
Posty: 3809
Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

malachim, hmm, do zdjęć nocnych najlepsza lustrznka, a Canona 350D dostaniesz już za około 1500 zł. Oczywiście z podstawowym obiektywem.
Niedawno był nawet do dostania za 1300, szkoda że podrożał teraz :???:
 
 
malachim 
Nowy


Posty: 3
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Monastor napisał/a:
malachim, hmm, do zdjęć nocnych najlepsza lustrznka, a Canona 350D dostaniesz już za około 1500 zł. Oczywiście z podstawowym obiektywem.
Niedawno był nawet do dostania za 1300, szkoda że podrożał teraz :???:



Poczytałem troche na różnych forach i w końcu zdecydowałem że wybiore aoarat z pośród nastepujących
Canon Powershot S5 IS
http://cyber-shop.pl/prod...products_id=716
Aparat cyfrowy Fuji Finepix S9600
http://cyber-shop.pl/prod...products_id=593

Tylko teraz pytanie który wybrać??????,
w canonie ludzie narzekąją na spadającą klapkę na obiektywie, natomiast w fuji brak stabilizacji no fuji,słyszałem ze czesciej w serwiesie siedzą.Realistyczne zdjęcia wychodzą bardziaj na fuji niz na canonie ale to pewnie zalezy kto pstrykał zdjęcia i z jakiego forum:).
 
 
igorax 
Rozmowny
vast



Pomógł: 5 razy
Posty: 408
Skąd: p-ń
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

...s9600 jest trochę poręczniejszy niż s5is, najlepiej pójść do MediaM i sobie pomacać, wypróbować który lepiej nam leży.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13