Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: komor
Sro 06 Maj, 2015
Optyczne.pl na Facebooku
Autor Wiadomość
ninja_bunny 
Uczestnik



Posty: 98
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

Chyba jak został założony to jednak była o tym informacja na forum? Czy to takie widmo od początku? ;)
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

Wojmistrz napisał/a:
To chyba tylko profil do polubienia.

chyba nie za bardzo wiesz jak dziala facebook ;)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

A muszę ? :P
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

wypadaloby jak sie wypowiadasz na temat ;)
 
 
ninja_bunny 
Uczestnik



Posty: 98
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

moronica napisał/a:
wypadaloby jak sie wypowiadasz na temat ;)
Prawda ;)
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

Zarządzam kilkoma profilami na "fejsie", ale jakoś nie przeszkadza mi, że w niektórych jest mała ilość polubień czy brak wizyt. Nie mają po prostu dla mnie większego znaczenia.
Dla przykładu, technikum, które niegdyś ukończyłem, jest powielone ze dwadzieścia razy z błędami (w sumie nie liczyłem, ale było tego sporo). A to z małych liter, a to potoczna nazwa, a to to, a to tamto, więc stworzyłem profil dla samej nazwy, takiej, jaka widnieje na pieczęciach, proporcach czy tablicy na wejściu. Każdy ma namiar na szkolę, aktualny telefon, adres, namiar na stronę internetową, może przeczytać jej historię i według mnie wystarczy. W profilu nie ma ani jednego wpisu, tylko co jakiś czas próbują się dopisać jakieś uczelnie zapraszające przyszłych studentów. Jeśli się do mnie zgłosi ktoś z władz szkoły, że chce moderować profil to z miłą chęcią abdykuję, byle pamięć o siedemdziesięcioletniej tradycji była uszanowana. Jeśli się mylę, to mnie naprostuj :)
 
 
moronica 
Temu Panu już podziękujemy



Pomogła: 106 razy
Posty: 7414
Skąd: BN3
Wysłany: Sro 06 Maj, 2015   

Wojmistrz, generalnie to strony na fb nie sa po to, by sobie wisialy i zbieraly lajki, tylko by promowaly witryne czy osobe publiczna, ktora jest ich tematem. a takie optyczne skoro publikuja newsy a aktywnosc na stronie na fb maja zerowa to sie to wlasnie mija z celem
 
 
MM 
Temu Panu już podziękujemy
GORSZY SORT POLAKA



Pomógł: 115 razy
Posty: 7589
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   Re: Optyczne.pl na facebook-u

ninja_bunny napisał/a:
Ostatnio znalazłam stronę portalu optyczne.pl na fb: https://www.facebook.com/optycznepl

Trochę się zdziwiłam, że tam nie ma absolutnie żadnej aktywności. Dlaczego? Może warto pomyśleć o rozkręceniu tej strony? Nie wiem jak było do tej pory. Być może kiedyś były tam też zdjęcia, dyskusje itd. Sama dość często zaglądam na fb :)


Redaktor optycznych należy chyba do tej samej ludzi co ja. Mamy w d... fejsa, uważamy to coś za zabawę dla małolatów lub wpatrzonych w lusterko/polubienia panienek i chcemy być jak najdalej od tego bezmózgiego badziewia :mrgreen:

Tak bardziej poważnie to są ludzie nie mający tego diabelskiego wynalazku i są z tego BAAAAAARDZO ZADOWOLENI! Ten shit zżera mózg i wypacza myślenie o świecie.

[ Dodano: Czw 07 Maj, 2015 11:34 ]
komor napisał/a:
Facebook to moim zdaniem będzie niemal jak system operacyjny w drugiej połowie XXI wieku, czy to się komuś podoba, czy nie.


Po moim trupie. Ostatnio Unia Europejska czepia się fejsa za dane osobowe. Cukiereczek zagroził, że wersja fejsa dla Europy nie będzie aktualizowana. Normalnie narobiłem w gacie jak o tym przeczytałem. Ze śmiechu :lol:
 
 
Sunders 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 606 razy
Posty: 9854
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

MM napisał/a:
Redaktor optycznych należy chyba do tej samej ludzi co ja. Mamy w d... fejsa


Chyba niekoniecznie skoro portal optyczne.pl się tam jednak znalazł / na fejsie, nie w d.... :mrgreen: /.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

Profil założył Robert w celu zarezerwowania nazwy. Nigdy i nigdzie nie było to reklamowane - nawet informacji o tym nigdzie nie daliśmy. Szok, że 1800 ludzi to polubiło :)

Nie mam osobistego konta na FB, nie widzę potrzeby dublowania naszej działalności na FB i nie widzę powodów oddawania praw autorskich do wszystkiego co tam napiszemy/zamieścimy p. Zuckerbegowi czy jak on się tam nazywa.
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

MM napisał/a:
Mamy w d... fejsa, uważamy to coś za zabawę dla małolatów lub wpatrzonych w lusterko/polubienia panienek i chcemy być jak najdalej od tego bezmózgiego badziewia

Nie namawiam do zakładania fonta na FB, ale to co napisałeś powyżej, drogi MM, świadczy tylko o tym, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Facebook to takie samo narzędzie jak internet, forum dyskusyjne czy siekiera i pistolet. Internet może służyć do darmowego oglądania gołych panienek, albo do publikowania poważnych prac naukowych i wyszukiwania słabo dostępnych informacji. Forum dyskusyjne może służyć do lansu i kryptoreklamy, ale może też służyć do wymiany poglądów i dyskusji. Siekierą można rozwalić głowę sąsiadowi, albo narąbać drewno do kominka.

To samo tyczy się Facebooka.

Arek napisał/a:
nie widzę powodów oddawania praw autorskich do wszystkiego co tam napiszemy/zamieścimy

No i to już nieco konkretniej. :) Nie zagłębiałem się w ten (znany) problem, ale należałoby sprawdzić, czy zapisy w umowie nie są analogiczne do tych, które obowiązują na każdym portalu, na którym można umieszczać treści, choćby zdjęcia, jak Flickr i podobne. Wszędzie tam w umowie jest napisane, że dajemy portalowi prawo do publikowania treści przez nas udostępnionych, co jest dość oczywiste w tym sensie, że skoro udostępniamy portalowi, to on się zabezpiecza przed oskarżeniem, że publikuje te nasze treści bez naszej zgody. Być może prawnicy Facebooka posunęli się o krok za daleko i wpisali przekazanie większej ilości praw. Z ciekawości sprawdzę w wolnej chwili jak to wygląda w polskiej wersji umowy.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

MM napisał/a:
Ten shit zżera mózg i wypacza myślenie o świecie.

Skomentuje to jedynie staropolskim OJP :P
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 288 razy
Posty: 14005
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

mozer napisał/a:
Skomentuje to jedynie staropolskim OJP


Komentować możesz, co nie zmienia faktu, że w tym co napisał MM jest sporo prawdy. To tak jak z wódką. Niektórzy mogą pić, bo potrafią i nigdy się nie uzależnią. A dla niektórych lepiej by było aby
nawet nie próbowali.

komor napisał/a:
Z ciekawości sprawdzę w wolnej chwili jak to wygląda w polskiej wersji umowy.


Wersje umowy to jedno, a rzeczywiste poczynania FB to co innego. Vice usuwanie kont, które tak na prawdę nigdy nie znikają.
 
 
Wojmistrz 
Temu Panu już podziękujemy
Obserwator


Pomógł: 213 razy
Posty: 7560
Skąd: Halifax
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

Nie potrzeba tam umieszczać żadnych artykułów czy zdjęć, wystarczyło by wklejać link do newsa. W ten sposób nie oddajemy im żadnych praw.
 
 
mozer 
Temu Panu już podziękujemy
bo Pentax



Pomógł: 86 razy
Posty: 8591
Wysłany: Czw 07 Maj, 2015   

Arek napisał/a:
Vice usuwanie kont, które tak na prawdę nigdy nie znikają.

To dokładnie tak samo jak na optycznych :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15