Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Nightforce nxs pomocy!!!
Autor Wiadomość
Quicker 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 01 Lut, 2010   Nightforce nxs pomocy!!!

Witam!
Mam pewien dylemat, jestem myśliwym z niewielkim stażem i szukam lunety na swojego cz 555 308Win.
To, że jestem początkujacym myśliwym nie znaczy że początkującym strzelcem gdyż "wywaliłem" już kilkaset sztuk amunicji.
Bardzo interesuje mnie luneta Nightforce 3.5 - 15 x 56 NXS.
Słyszałem o niej wiele dobrego zarówno na forach jak i w czasopismach (Artykuły Marka Czerwińskiego).
Moje pytania dotyczą przydatności tej lunety do polowań w dzień, o zmierzchu i w nocy (księżyc).
Proszę o szczerą i profesjonalną opinię najlepiej użytkowników tej lunety a jeżeli nie sprawdzi się w moim przypadku to jaką Lunetą mam sobie sprawić w tym max. tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam uczestników forum i proszę o pomoc.
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






artur25
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2010   

Fajna luneta i ma swoich wiernych fanów, głownie strzelców sportowych. Największym problemem będzie wybór odpowiedniej siatki celowniczej, które znacznie się różnią od typowo myśliwskich 4, 1 czy nawet plex. Z własnego doświadczenia wiem, że mimo zapewnień wielu osób luneta trochę odstaje widocznością w nocy od europejskiej czołówki. Moja rada jest taka, jeśli masz okazje kupić w dobrej cenie i nie przeszkadza Ci siatka celownicza to nie będzie to zły wybór, a jeśli nie to w Niemczech kupisz w dobrej cenie czołowe myśliwskie lunety S&B Zenith 2,5-10x56 lub Kahlesa CSX lub CBX 3-12x56.
 
 
Quicker 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sro 03 Lut, 2010   

artur25 dzieki sliczne za pomoc!
Czolowka europejska jest niestety poza moim zasiegiem. :cry:
Siatka nie ma dla mnie wiekszego znaczenia i strzelalem kiedys z podobnej jak np-1 z bardzo dobrymi efektami.
moge kupic to lunete za ok 5tys. PLN wiec chyba sie oplaca? :cool: hak sadzisz?

Pozrawiam!!!!!!!!!

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 22:51 ]
A poza tym mam wybor Nightforce o ktorej mowa lub Docter Unipoint 3-12x56.
Chyba lepszy bedzie nightforce prawda? :grin:
Pozdrawiam
 
 
artur25
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2010   

Za 5 tys. zł w Niemczech masz S&B Zenith 2,5-10x56 lub Kahles CSX 3-12x56 lub Zeiss Diavari Classic 3-12x56, mogę pomóc w zakupie (bezinteresownie).
 
 
Quicker 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Dzięki za pomoc. Te lunetki możesz nabyć przez internet czy masz kogoś w deutcheland?
No i jeżeli bym się zdecydował to jak z płatnością?
Aha i która z podanych przez ciebie będzie dla mnie najlepsza?
Pozdrawiam
 
 
artur25
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Nie trzeba mieć nikogo w Niemczech, kupuję tam wszystko włącznie z bronią, bez problemów z przesyłką. Dodatkowo można z korzystać z opcji Treuhandservice , przelew pieniędzy na konto właściciela strony tak jak np. ebaya i po otrzymaniu towaru dopiero właściciel strony przelewa pieniądze sprzedawcy.
Co do pytania czy S&B, Kahles, Zeiss, trudny wybór może z przewagą mechaniki S&B.
Pozdrawiam
 
 
Quicker 
Nowy


Posty: 4
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Powiedzmy że zdecydowałbym się na S&B i poprosiłbym Cię o pomoc jak byśmy to załatwili?
Musiałbym przelac Ci pieniądze na konto czy podałbyś jakoś stronę?

Pozdrawim
 
 
artur25
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Podam Ci stronę, zarejestrujesz się i po sprawie
http://www.egun.de/market...on&query=zenith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13