Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
400D+85/1.8+front focus
Autor Wiadomość
MC 
Temu Panu już podziękujemy



Pomógł: 138 razy
Posty: 10781
Skąd: Słupsk/Toruń
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

honzik, dla mnie to jest walniety obiektyw. Wiec nie ma sensu psuc puszke (o ile ona jest sprawna, ale raczej tak, skoro serwis rozklada rece).
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






honzik 
Nowy


Posty: 9
Skąd: Kraków, DT
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

zapomniałem dodać, że z innym body działa OK (serwis sprawdzał), ja nie miałem okazji sprawdzić niestety
 
 
novy 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 399
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

honzik napisał/a:
gdyby u mnie tak było to cieszyłbym się


Czyli znaczy że co, u Ciebie jest dużo większy ff ?

Na razie zachwycam się niesamowitą ostrością przy 5,6. Nie schodzę poniżej 3.5 przy większych odległościach bo nie chcę się dołować.

[ Dodano: Czw 02 Paź, 2008 23:03 ]
honzik napisał/a:
niestety serwis powoli zaczyna rozkładać ręce :/ nie mogą sobie z tym poradzić najpierw kalibracja obiektywu do body, teraz body do obiektywu i dalej lipa, jutro prawdopodobnie aparat powędruje do drugiego serwisu


Hmmm.. , aż strach bierze. Może oni się na tym nie znają :wink: I jak tu oddać aparat w ręce takich fachowców :?:
 
 
honzik 
Nowy


Posty: 9
Skąd: Kraków, DT
Wysłany: Pon 06 Paź, 2008   

Novy skoro Ty masz FF, a ja mam BF to może spikniemy się gdzieś i zamienimy obiektywy :) może będzie OK
 
 
novy 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 399
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Paź, 2008   

honzik napisał/a:
Novy skoro Ty masz FF, a ja mam BF to może spikniemy się gdzieś i zamienimy obiektywy :) może będzie OK


No jest to jakieś rozwiązanie :wink:

Na razie zdecydowałem że jak się tylko na polu (na dworze) zrobi szaro-buro to wysyłam samo body do skalibrowania. Podobno kalibrują to na jakimś swoim referencyjnym szkle 85f/1.8.Mam tylko nadzieję że nie będzie gorzej :roll:
 
 
honzik 
Nowy


Posty: 9
Skąd: Kraków, DT
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

Niestety serwis poległ ostatecznie, teraz przerzut do drugiego serwisu - może tam sobie dadzą radę :-/ - chyba w końcu sam się za to zabiorę :)
 
 
novy 
Rozmowny



Pomógł: 4 razy
Posty: 399
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 08 Paź, 2008   

honzik napisał/a:
Niestety serwis poległ ostatecznie, teraz przerzut do drugiego serwisu - może tam sobie dadzą radę :-/ - chyba w końcu sam się za to zabiorę :)


Jak umotywowali swoją bezradność :?: Przecież kalibracja obiektywu/body to chyba powinno być dla nich jak chleb powszedni. Nie bardzo rozumiem.

Czytałem trochę na forum dpreview o problemach z jasnymi obiektywami. Ogólnie rzecz biorąc canon chyba sobie średnio radzi z opanowanie technologi AF.

Jak masz pewną rękę to możesz spróbować :razz: - zaglądnij tutaj
 
 
honzik 
Nowy


Posty: 9
Skąd: Kraków, DT
Wysłany: Czw 09 Paź, 2008   

heh właśnie to mi po głowie chodzi, głowy uciąc nie dam ale wydaje mi się, że w 30D są dwa miejsca do kręcenia - teraz niestety nie sprawdzę tego a nawet przez najbliższe 2 tygodnie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9